Державна установа
УКР   ENG
Інститут регіональних досліджень
ім. М. І. Долішнього  НАН України
   

ПОПУЛЯРНІ РОЗДІЛИ


 Конференції
Журнал «Регіональна економіка»
Збірник наукових праць «Соціально-економічні проблеми ...
Історія інституту
Координація наукової діяльності
Сектор просторового розвитку
Загальна інформація
Інститут
Експертні та аналітичні матеріали
Долішній Мар'ян Іванович
Співпраця з ВНЗ
Монографії
Відділ регіональної фінансової політики
Загальна структура
Мелешкін Михайло Тимофійович
Оголошення про захисти
Злупко Степан Миколайович
Тематика наукових досліджень
Наукові видання
Відділ регіональної економічної політики
Відділ розвитку територіальних громад і транскордонного співробітництва
Сектор проблем транскордонного співробітництва
Відділ розвитку виробничої сфери регіону та інвестицій
Відділ регіональної екологічної політики та природокористування
Відділ соціально-гуманітарного розвитку регіону
НАШІ ПАРТНЕРИ


Взаємодія політиків і громадськості у просуванні християнських цінностей на міжнародній арені

Міжнародний форум
«Взаємодія політиків і громадськості у просуванні християнських цінностей на міжнародній арені»

(2-3 червня 2016 р., м. Київ)

2-3 червня Злидник Юрій Романович, к.е.н., молодший науковий співробітник відділу розвитку територіальних громад і транскордонного співробітництва ДУ "Інститут регіональних досліджень ім. М.І. Долішнього" НАН України, взяв участь у роботі міжнародного форуму «Взаємодія політиків і громадськості у просуванні християнських цінностей на міжнародній арені» в якості модератора, який відбувся в НЦ "Український дім", м. Київ.

Серед головних питань, які висвітлювались на форумі, були: ефективна взаємодія політиків і громадянського суспільства в просуванні християнських цінностей; освіта та ЗМІ як інструмент поширення християнських цінностей; захист християнських цінностей в контексті західної культурної революції; сім'я і свобода: сучасні виклики та загрози.

В даному заході взяли участь народні депутати України, представники християнських конфесій, міжнародна громадськість, іноземні політики, європейські депутати, науковці. Зокрема, серед народних депутатів України: Ольга Богомолець та Павло Унгурян.

Також взяли участь: представник європейського Християнського політичного руху Лео ван Дусбург і сенатор штату Алабама Вільям Хайтауер, принц Ліхтенштейну Ніколас, а також депутати Європейського парламенту Марек Юрек, Арне Геріке, Браніслав Шкріпек, депутат парламенту Латвії Інга Біте; депутат парламенту Австрії Андреас Карлсбек, депутат парламенту Великобританії Джефрі Дональдсон, депутат парламенту Молдови Валерій Гілецький, співорганізатор Президентського Молитовного Сніданку США Дат Берлі, конгресмен США 6-ти скликань, президент Асоціації Конгресменів Джеймс Слеттері, Президент Асоціації католицьких сімейних організацій світу Антуан Ренард і директор Європейського підрозділу Всесвітнього Молодіжного Альянсу Антуан Мельядо, почесний президент політичної групи Європейської народної партії (ЕРР) у Парламентській Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) Лука Волонте, президент групи ЕРР у ПАРЄ в 2009-2013 рр., директор Фонду "Nova Terrae" та ін.


Веб-майстер П. Попадюк