Державна установа
УКР   ENG
Інститут регіональних досліджень
ім. М. І. Долішнього  НАН України
   

ПОПУЛЯРНІ РОЗДІЛИ


 Конференції
Журнал «Регіональна економіка»
Збірник наукових праць «Соціально-економічні проблеми ...
Історія інституту
Координація наукової діяльності
Сектор просторового розвитку
Загальна інформація
Інститут
Експертні та аналітичні матеріали
Долішній Мар'ян Іванович
Співпраця з ВНЗ
Монографії
Відділ регіональної фінансової політики
Загальна структура
Мелешкін Михайло Тимофійович
Оголошення про захисти
Злупко Степан Миколайович
Тематика наукових досліджень
Наукові видання
Відділ регіональної економічної політики
Відділ розвитку територіальних громад і транскордонного співробітництва
Сектор проблем транскордонного співробітництва
Відділ розвитку виробничої сфери регіону та інвестицій
Відділ регіональної екологічної політики та природокористування
Відділ соціально-гуманітарного розвитку регіону
НАШІ ПАРТНЕРИ


Законодавче забезпечення розвитку національної інноваційної системи: стан та шляхи вирішення

Комітетські слухання «Законодавче забезпечення розвитку національної інноваційної системи: стан та шляхи вирішення»
(15 червня 2016 року в приміщенні Верховної Ради України)

15 червня 2016 року в приміщенні Верховної Ради України науковий співробітник сектору просторового розвитку відділу регіональної економічної політики, к.е.н. Соломія Ткач взяла участь у роботі комітетських слухань «Законодавче забезпечення розвитку Національної інноваційної системи: стан та шляхи вирішення».

Комітетські слухання велись під керівництвом Першого заступника Голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Олександра Співаковського, Першого віце-президента НАН України академіка НАН України Антона Наумовця і заступника Міністра освіти і науки України Максима Стріхи.

З доповідями виступили провідні науковці України, представники влади і бізнесу. Під час слухань було розглянуто поточний стан розвитку інновацій в Україні, законодавче забезпечення науково-технічної та інноваційної діяльності, представлено останні інноваційні розробки НАН України, особливості та результати діяльності наукового парку «Київська політехніка», проект Закону України «Про підтримку та розвиток інноваційної діяльності», а також Стратегію розвитку високотехнологічних галузей до 2025 року, яка розроблена Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.

Окрім того, було представлено інформаційно-аналітичні матеріали та пропозиції до слухань з Національної академії наук України, Національної академії педагогічних наук України, Національної академії аграрних наук України, Національної академії медичних наук України, Міністерств освіти і науки; фінансів; економічного розвитку і торгівлі; соціальної політики; агрополітики; енерговугілля; культури; оборони.

За результатами слухань було розроблено рекомендації «Законодавче забезпечення розвитку Національної інноваційної системи: стан та шляхи вирішення» центральним органам влади, Національній академії наук України та Національній академії правових наук України, Фонду Державного майна України та місцевим органам самоврядування.


Веб-майстер П. Попадюк