Інститут регулярно проводить міжнародні і вітчизняні наукові конференції, координує наукові дослідження в галузі регіональної економіки, які виконуються у вищих навчальних закладах і науково-дослідних установах України і є базовою установою Відділення економіки і права Західного наукового центру НАН України. Інститут співпрацює з багатьма науковими установами країн Європи.

У 2012 році Інститутом проведено наступні семінари та конференції:

круглий стіл «Соціальні проблеми української міграції»
Більше інформації про круглий стіл >>>

24 лютого 2012 року в Інституті регіональних досліджень НАН України відбулось засідання українсько-польської робочої групи з питань організації спільних досліджень.
Більше інформації >>>

У 2011 році Інститутом проведено наступні семінари та конференції:

31 березня 2011 року працівники відділу соціально-гуманітарного розвитку регіону Інституту регіональних досліджень НАН України провели семінар «Основи наукової діяльності» для студентів Львівського інституту банківської справи Університету банківської справи НБУ.
Більше інформації про семінар >>>

26 жовтня 2011 року круглий стіл «Розвиток сільських територій України: стан, проблеми, перспективи»
Публікація за матеріалами >>>

круглий стіл "Українська Національна Ідея як духовно-інтелектуальний код соборності народу: етнічний, інтеграційний та цивілізаційний вектори"
Публікація за матеріалами >>>

У 2010 році Інститутом проведено наступні семінари та конференції:

18 травня 2010 року в Інституті регіональних досліджень НАН України в рамках святкування Дня науки відбувся науково-практичний семінар для молодих вчених «Методи наукових досліджень».
Більше інформації про семінар >>>

У 2009 році Інститутом проведено наступні конференції:

17 червня 2009 р. у м. Львові в Інституті регіональних досліджень НАН України до Всесвітнього дня біженця проведено Круглий стіл “Проблеми захисту прав мігрантів в умовах сучасної кризи: макроекономічні та регіональні аспекти”
Більше інформації про круглий стіл >>>

17-18 грудня 2009 року відбулась Міжнародна науково-практична конференція “Міграційні процеси в Україні: сучасні виклики та регіональна специфіка”
Більше інформації про конференцію >>>

У 2008 році Інститутом проведено наступні конференції:

26-27 червня 2008 року Інститут регіональних досліджень НАН України спільно з Агенцією регіонального розвитку та європейської інтеграції проводив Міжнародну науково-практичну конференцію «Кластери та конкурентоспроможність прикордонних регіонів», яка, в тому числі, відбувалася в рамках проекту «Новий рівень добросусідських відносин – розвиток польсько-української стратегії транскордонної співпраці». Проект реалізується у рамках програми INTERREG ІІІА/ТАСІS CBC 2004-2006 і передбачає підсилення інституційної співпраці та визначення напрямків подальшого розвитку прикордонних регіонів України та Польщі.
Більше інформації про конференцію >>>

16-17 жовтня 2008 р. в с.м.т. Славському Львівської області “Сталий розвиток Карпат: сучасний стан та стратегія дій”. Метою конференції було обговорення актуальних соціально-економічних та екологічних проблем Українських Карпат, вироблення концептуальних підходів та практичних рекомендацій щодо їх вирішення в контексті Рамкової конвенції про охорону та сталий розвиток Карпат. Слід відзначити, що це вже друга конференція, присвячена цій проблематиці (перша відбулася у листопаді 2006р.) і такі конференції регулярно проводитимуться і надалі.
Більше інформації про конференцію >>>

9-10 вересня 2008 р. в Інституті регіональних досліджень НАН України відбувся Міжнародний науково – практичний семінар з питань просторового планування. Метою семінару було обговорення методики планування територіальних одиниць обласного і нижчого рівня в Україні, питань розробки Схеми планування території Львівської області, урахування техногенних ризиків в просторовій організації територій, зокрема гірських районів Львівщини.
Більше інформації про семінар >>>