Збірник наукових праць
УКР   ENG
Соціально-економічні проблеми
сучасного періоду України
   



Збірник СЕПСПУ -- sep2018.03.015

Репозитарій ІРД НАНУ Репозитарій НБУВ УДК ; JEL
Камушков О. С. Державне регулювання готельно-реcторанного господарства як складової індустрії туризму. Соціально-економічні проблеми сучасного періоду України: зб. наук. пр. 2018. Вип. 3(131). С. 15-17. URL: http://ird.gov.ua/sep/doi/sep2018.03.017_u.
Літер.: 8

Автори



Камушков Олександр Сергійович

кандидат економічних наук

доцент кафедри природничо-наукових дисциплін КВНЗ «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради

Контакти: alexkamushkov@gmail.com

Сторінки:

Анотація

Актуальною проблемою є розробка державної програми управління розвитку туристичної галузі, а також регіональних комплексно-цільових програм та створення ефективної державної туристичної політики. Державна політика управління туризмом потребує науково обґрунтованого підходу на основі комплексного аналізу, за умов використання практичного досвіду в плануванні та прогнозуванні розвитку готельно-ресторанного господарства як в цілому в країні, так і окремих її регіонів. Успішне функціонування готельно-ресторанного господарства потребує нових шляхів вирішення питання ефективної його діяльності шляхом удосконалення управління ними. Здійснено наявних теоретичних та практичних методів управління готельно-ресторанним господарством як складової індустрії туризму, а також методології і методів формування та розвитку туристичного бізнесу в умовах мінливого зовнішнього середовища.

Ключові слова:

туризм, готельно-ресторанне господарство, державне регулювання, законодавство, туристичний бізнес

Посилання

    
  1. Гостиничный и ресторанный бизнес в Украине. 2017. URL: www.hotelbiz.com.ua
  2. Економіка регіонів у 2015 році: нові реалії і можливості в умовах започаткованих реформ: аналітична доповідь / Національний інститут стратегічних досліджень. К., 2015. 92 с.
  3. Бурнашов І. Проблеми та перспективи розвитку туризму в Україні на сучасному етапі. Диференційне забезпечення керівництва. 2005. Вип. 12/7, 4782. URL: http://mincult.kmu.gov.ua/mincult/uk/publish/article/183853
  4. Басюркіна Н. Й. Проблеми розвитку і особливості державного регулювання готельно-ресторанного бізнесу в Україні. Економічні та соціальні аспекти розвитку України на початку ХХІ століття. Матеріали ІV міжнародної науково-практичної конференції (м. Одеса, 5-8 жовтня 2016 р.). Одеса: ОНАХТ, 2016. С. 85-92.
  5. Бієвець А. В. Особливості державного регулювання економічної безпеки у сфері готельно-ресторанного бізнесу. Економіка та управління: сучасний стан і перспективи розвитку. Матеріали ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції (м. Одеса, 23-24 листопада 2017 р.). Одеса: ОДАБА, 2017. Ч. 3. С. 798-800.
  6. Корнілевська М. О. Управління готельним бізнесом та тенденції його розвитку. Матеріали конференції «Научный прогресс на рубеже тысячелетий – 2009». 2009.
  7. Всесвітня туристична організація: офіційний сайт. 2017. URL: http://www.unwto.org.
  8. Гостєва Н. П. Механізми реалізації державної політики в галузі туризму. Держава та регіони. Серія: Державне управління. 2009. №3. С. 27-32.


Веб-майстер П. Попадюк