Збірник наукових праць
УКР   ENG
Соціально-економічні проблеми
сучасного періоду України
   



Тяжкороб Ірина Володимирівна



Тяжкороб Ірина Володимирівна

доктор економічних наук, доцент

доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування, Львівський навчально-науковий інститут ДВНЗ «Університет банківської справи»

Контакти: ira.tyazhkorob@gmail.com

Сторінки:



Співавтори



Голуб Роксолана Ростиславівна



Публікації



УДК 330.322:336.71; JEL G20, G21, O22
Тяжкороб І. В., Голуб Р. Р. Інвестиційний консалтинг у розвитку інвестиційного бізнесу банків України. Соціально-економічні проблеми сучасного періоду України: зб. наук. пр. 2018. Вип. 2(130). С. 48-62. URL: http://ird.gov.ua/sep/doi/sep2018.02.062_u.

Літер.: 9


Відмічено, що консалтинг є одним із важливих інструментів ринкової інфраструктури в розвинутих країнах світу. Зазначено, що доцільність виділення послуг інвестиційного консалтингу на українському ринку банківських послуг викликана надзвичайною складністю інвестиційної сфери, різноманіттям інвестиційних інструментів, швидкою зміною інвестиційної ситуації, наявністю ризиків, пов’язаних із вкладенням коштів, а також більш високою прибутковістю інвестиційного бізнесу в порівнянні із класичним банкінгом. Проаналізовано поняття«інвестиційний консалтинг», яке в сучасних наукових публікаціях розглядається як незалежні професійні послуги, як засіб уточнення, допомоги і підтримки інвестування, як інструмент управління або інструмент пошуку, як вид інтелектуальної або інформаційно-аналітичної діяльності та як система заходів. Визначено порядок підготовки і проведення інвестиційного консалтингу, який передбачає виконання процедур щодо постановки завдань, розроблення та узгодження технічного завдання, проведення досліджень консультантом, підготовки підсумкових продуктів(аналітичних, методологічних, консультаційних, навчальних) і консультування. На основі дослідження теоретичних основ західного менеджменту встановлено, що здійсненню фінансового, правового, інвестиційного моніторингу сприяють створення у фінансових установах відповідних аналітичних служб і дослідницьких центрів. При цьому акцентовано увагу на тому, що використання більш гнучких систем організаційного управління, зокрема модульної, дивізійної та інших сучасних форм їх поєднання, сприятиме інтеграції інвестиційного бізнес-напряму у структуру банку. Крім того, зазначено, що наявність у банківських структурах високопрофесійного колективу фахівців, зокрема, економістів, математиків, юристів, програмістів, уможливить надання якісних та оперативних інвестиційних консалтингових послуг. 
інвестиційний консалтинг, консалтингові послуги, інвестиційний бізнес, розвиток, банк 



Цитування



Тяжкороб І. В. Організаційні зміни та їх науково-методичне забезпечення у розвитку хімічного комплексу регіону: монографія. Луганськ: Ноулідж, 2011. 186 с. {sep2018.03.022.001}


Веб-майстер П. Попадюк