Науково-практичний журнал
УКР   ENG
Регіональна економіка
   



Виклюк Ярослав Ігорович



Виклюк Ярослав Ігорович

доктор технічних наук, професор

проректор з наукової роботи та міжнародних зв'язків, професор кафедри комп’ютерних систем і технологій, ПВНЗ «Буковинський університет»

Контакти: vyklyuk@ukr.net

Сторінки:



Співавтори



Євдокименко Валерій Кирилович

Ляхов Сергій Олександрович

Школа Ігор Миколайович



Публікації



Репозитарій ІРД НАНУ Репозитарій НБУВ УДК 338.27
Школа І. М. Прогнозування соціально-економічних процесів за методологією фрактального росту кристалів у нечіткому потенціальному полі / І. М. Школа, Я. І. Виклюк // Регіональна економіка. – 2008. – №2(48). – С. 240-250.

Літер.: 17


Запропонована методологія аплікації методів фрактального росту кристалів у нечіткому потенціальному полі атрактивності для прогнозування соціально-економічних процесів. Розглянута методика побудови нечіткого потенціального поля привабливості. Запропонована методика модифікації та інтеграції класичних методів фрактального росту: дифузно обмеженої агрегації та «випадкового дощу» з теорією молекулярної динаміки. Запропонована методологія була апробована при прогнозуванні геометричної структури населених пунктів. Отримані структури добре корелюють з експериментальними даними, отриманими за допомогою сучасних ГІС-технологій. 
соціальні процеси, потенціальне поле, центр кластеризації 



Репозитарій ІРД НАНУ Репозитарій НБУВ УДК 004.942:519.876.5
Євдокименко В. К. Застосування нечіткої логіки для вдосконалення визначення потоків рекреантів за допомогою "модифікованої гравітаційної" моделі / В. К. Євдокименко, Я. І. Виклюк, С. О. Ляхов // Регіональна економіка. – 2008. – №2(48). – С. 198-213.

Літер.: 15


Запропоновано метод розрахунку показників атрактивності території на базі нечіткої логіки. Вдосконалено «модифіковану гравітаційну» модель, що використовується для прогнозування кількості потенційних рекреантів з допомогою даного методу. Здійснено розрахунки з використанням нової моделі і наведений порівняльний аналіз отриманих результатів. 
атрактивність, нечітка логіка, гравітаційна модель, рекреаційні потоки 


Веб-майстер П. Попадюк