Конференції в Інституті
Календар конференцій


Конференції:

Інститут регулярно проводить міжнародні і вітчизняні наукові конференції, координує наукові дослідження в галузі регіональної економіки, які виконуються у вищих навчальних закладах і науково-дослідних установах України і є базовою установою Відділення економіки і права Західного наукового центру НАН України. Інститут співпрацює з багатьма науковими установами країн Європи.

У 2015 році Інститутом проведено наступні семінари та конференції:

21-22.05.2015 Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «Економіка України в умовах сучасних геополітичних трансформацій» у м. Львові

Більше про конференцію >>>

19.05.2015 Круглий стіл «Реформа адміністративно-територіального устрою: модель для Львівської області» в ДУ «Інститут регіональних досліджень ім. М.І. Долішнього Національної академії наук України»

Більше про круглий стіл >>>

14-15.05.2015 Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми наукового й освітнього простору в умовах поглиблення євроінтеграційних процесів» у м. Мукачево

Більше про конференцію >>>

У 2014 році Інститутом проведено наступні семінари та конференції:

27-28.11.2014 Міжнародна науково-практична конференція «Регіональна політика в Україні: сучасний стан та стратегія реформування»

Більше про конференцію >>>

17.10.2014 Науково-практичний круглий стіл «Просторовий розвиток регіону: проблеми стратегічного планування та метрополізації»

Більше про круглий стіл >>>

10.10.2014 Науковий семінар «Культура як етико-ціннісний двигун розвитку нації»

Більше про семінар >>>

08.10.2014 Міжнародна науково-практична конференція «Brain Drain – Brain Gain: світовий контекст та українські реалії»

Більше про конференцію >>>

24.06.2014 Семінар «Сучасні підходи до організації бюджетного процесу на місцевому рівні»

Більше про семінар >>>

16.05.2014 Круглий стіл «Суспільно-економічні аспекти транскордонної співпраці України та Польщі: історія, сучасність, майбутнє»

Більше про круглий стіл >>>

20.02.2014 Круглий стіл «Незалежний громадський моніторинг Бюджету Львівщини: проблеми та перспективи»

Більше про круглий стіл >>>

13.02.2014. Науковий семінар на тему «Безпека банківського сектора регіону в умовах сучасних викликів»

Більше про семінар >>>

У 2013 році Інститутом проведено наступні семінари та конференції:

03.10.2013. Відбулась ІІ Міжнародна науково-практична конференція "Міграційні процеси в Україні: сучасні виклики та регіональна специфіка"
Програма конференції (pdf)
Більше про конференцію

19.09.2013. Робоче засідання з питань функціонування інформаційно-статистичного транскордонного кластеру «Інфостат Україна-Польща»
Більше інформації про засідання

25.06.2013. Науковий семінар «Міграційні процеси в світлі нових інтеграційних перспектив України»

Докладніше >>>

24.04.2013. Науково-методичний семінар «Спеціальні методи наукових досліджень у галузі економіки: теорія та практика реалізації»
Докладніше >>>

У 2012 році Інститутом проведено наступні семінари та конференції:

12 грудня 2012 року в круглий стіл «Проблеми та перспективи розвитку малих міст Карпатського регіону».
Більше інформації >>>

15 листопада 2012 року круглий стіл «Сучасний стан та перспективи розвитку інвестиційної діяльності в регіоні».
Більше інформації >>>

4-5 жовтня 2012 р. у м. Львові відбулася ІІІ Mіжнародна науково-практична конференція «Сталий розвиток Карпат: сучасний стан та стратегія дій».
Більше інформації >>>

Міжнародна науково-практична конференція студентів і молодих вчених «Соціально-економічні та правові дослідження в суспільстві знань» (16 травня 2012 року).
Більше інформації >>>

Науково-методичний семінар «Спеціальні методи наукових досліджень у галузі економіки: теорія та практика» (17 травня 2012 року) .
Більше інформації >>>

круглий стіл «Соціальні проблеми української міграції»
Більше інформації про круглий стіл >>>

24 лютого 2012 року в Інституті регіональних досліджень НАН України відбулось засідання українсько-польської робочої групи з питань організації спільних досліджень.
Більше інформації >>>

У 2011 році Інститутом проведено наступні семінари та конференції:

31 березня 2011 року працівники відділу соціально-гуманітарного розвитку регіону Інституту регіональних досліджень НАН України провели семінар «Основи наукової діяльності» для студентів Львівського інституту банківської справи Університету банківської справи НБУ.
Більше інформації про семінар >>>

26 жовтня 2011 року круглий стіл «Розвиток сільських територій України: стан, проблеми, перспективи»
Публікація за матеріалами >>>

круглий стіл "Українська Національна Ідея як духовно-інтелектуальний код соборності народу: етнічний, інтеграційний та цивілізаційний вектори"
Публікація за матеріалами >>>

У 2010 році Інститутом проведено наступні семінари та конференції:

18 травня 2010 року в Інституті регіональних досліджень НАН України в рамках святкування Дня науки відбувся науково-практичний семінар для молодих вчених «Методи наукових досліджень».
Більше інформації про семінар >>>

У 2009 році Інститутом проведено наступні конференції:

17 червня 2009 р. у м. Львові в Інституті регіональних досліджень НАН України до Всесвітнього дня біженця проведено Круглий стіл “Проблеми захисту прав мігрантів в умовах сучасної кризи: макроекономічні та регіональні аспекти”
Більше інформації про круглий стіл >>>

17-18 грудня 2009 року відбулась Міжнародна науково-практична конференція “Міграційні процеси в Україні: сучасні виклики та регіональна специфіка”
Більше інформації про конференцію >>>

У 2008 році Інститутом проведено наступні конференції:

26-27 червня 2008 року Інститут регіональних досліджень НАН України спільно з Агенцією регіонального розвитку та європейської інтеграції проводив Міжнародну науково-практичну конференцію «Кластери та конкурентоспроможність прикордонних регіонів», яка, в тому числі, відбувалася в рамках проекту «Новий рівень добросусідських відносин – розвиток польсько-української стратегії транскордонної співпраці». Проект реалізується у рамках програми INTERREG ІІІА/ТАСІS CBC 2004-2006 і передбачає підсилення інституційної співпраці та визначення напрямків подальшого розвитку прикордонних регіонів України та Польщі.
Більше інформації про конференцію >>>

16-17 жовтня 2008 р. в с.м.т. Славському Львівської області “Сталий розвиток Карпат: сучасний стан та стратегія дій”. Метою конференції було обговорення актуальних соціально-економічних та екологічних проблем Українських Карпат, вироблення концептуальних підходів та практичних рекомендацій щодо їх вирішення в контексті Рамкової конвенції про охорону та сталий розвиток Карпат. Слід відзначити, що це вже друга конференція, присвячена цій проблематиці (перша відбулася у листопаді 2006р.) і такі конференції регулярно проводитимуться і надалі.
Більше інформації про конференцію >>>

9-10 вересня 2008 р. в Інституті регіональних досліджень НАН України відбувся Міжнародний науково – практичний семінар з питань просторового планування. Метою семінару було обговорення методики планування територіальних одиниць обласного і нижчого рівня в Україні, питань розробки Схеми планування території Львівської області, урахування техногенних ризиків в просторовій організації територій, зокрема гірських районів Львівщини.
Більше інформації про семінар >>>