Державна установа
УКР   ENG
Інститут регіональних досліджень
ім. М. І. Долішнього  НАН України
   

ПОПУЛЯРНІ РОЗДІЛИ


Конференції
Журнал «Регіональна економіка»
Збірник наукових праць «Соціально-економічні проблеми ...
Історія інституту
Координація наукової діяльності
Сектор просторового розвитку
Загальна інформація
Інститут
Експертні та аналітичні матеріали
Долішній Мар'ян Іванович
Співпраця з ВНЗ
Монографії
Відділ регіональної фінансової політики
Загальна структура
Мелешкін Михайло Тимофійович
Оголошення про захисти
Злупко Степан Миколайович
Тематика наукових досліджень
Наукові видання
Відділ регіональної економічної політики
Відділ розвитку територіальних громад і транскордонного співробітництва
Сектор проблем транскордонного співробітництва
Відділ розвитку виробничої сфери регіону та інвестицій
Відділ регіональної екологічної політики та природокористування
Відділ соціально-гуманітарного розвитку регіону
НАШІ ПАРТНЕРИ








Інформаційно-практичний семінар для українських представників малого та середнього бізнесу та інноваційних організацій з питань виходу на європейські ринки
(12 квітня 2019 року, м. Львів, Банк Готель (вул. Листопадового Чину, 8))

12 квітня 2019 р. у м. Львів Консорціум EEN-Ukraine спільно з Європейською комісією провів інформаційний день для українських представників малого та середнього бізнесу та інноваційних організацій (в приміщенні Банк Готелю, вулиця Листопадового Чину, 8).

У рамках заходу було представлено можливості підтримки для малих та середніх підприємств через Європейську мережу підприємництва (EEN-Ukraine), яку в Україні представляє Консорціум EEN-Ukraine. Основними членами консорціуму EEN-Ukraine стали Міністерство економічного розвитку і торгівлі, Відділ трансферту технологій Інституту фізики НАНУ, Міністерство закордонних справ України, Київський національний університет ім. Т. Г. Шевченка та ін. Послугами мережі можуть скористатися експортоорієнтовані підприємства, підприємства, що шукають партнерів та науково-дослідні інститути. Переваги, які надає мережа для науково-дослідних інститутів – це співпраця у науково-дослідних проектах та програмах.

У обговоренні взяли участь представники відділу просторового розвитку к.е.н., с.н.с. Кушнірецька О. В., к.е.н., н.с. Синюра-Ростун Н. Р., к.е.н., н.с. Жабинець О. Й. та представник відділу реального сектору економіки к.е.н., н.с. Казьмір Л. П.

У рамках заходу також було презентовано Програму Європейсього Союзу COSME, основними завдання реалізації якої в Україні є: вирішення проблем в сфері малого і середнього підприємництва, які пов'язані з доступом до фінансування, виходом на нові ринки та вдосконаленням внутрішніх бізнес-процесів; вдосконалення пріоритетних сфер національної економіки (IT-сфера, туризм, галузі промисловості). Для органів державної влади, профспілок, бізнес-асоціацій, громадських організацій та кластерів участь у програмі COSME дозволяє отримати грантову допомогу для реалізації напрямів програми, спрямованих на покращення регуляторного середовища малого і середнього бізнесу, скасування застарілих і неефективних регуляторних актів та бар'єрів. [http://cosme.me.gov.ua/].


Веб-майстер П. Попадюк