Державна установа
УКР   ENG
Інститут регіональних досліджень
ім. М. І. Долішнього  НАН України
   

ПОПУЛЯРНІ РОЗДІЛИ


 Конференції
Журнал «Регіональна економіка»
Збірник наукових праць «Соціально-економічні проблеми ...
Історія інституту
Координація наукової діяльності
Сектор просторового розвитку
Загальна інформація
Інститут
Експертні та аналітичні матеріали
Долішній Мар'ян Іванович
Співпраця з ВНЗ
Монографії
Відділ регіональної фінансової політики
Загальна структура
Мелешкін Михайло Тимофійович
Оголошення про захисти
Злупко Степан Миколайович
Тематика наукових досліджень
Наукові видання
Відділ регіональної економічної політики
Відділ розвитку територіальних громад і транскордонного співробітництва
Сектор проблем транскордонного співробітництва
Відділ розвитку виробничої сфери регіону та інвестицій
Відділ регіональної екологічної політики та природокористування
Відділ соціально-гуманітарного розвитку регіону
НАШІ ПАРТНЕРИ


Рада молодих учених

В Інституті функціонує Рада молодих вчених, де з 01.10.2017 року голова Ради – Цісінська Оксана Богданівна. (БІОГРАФІЯ)

Рада здійснює роботу із залучення наукової молоді до участі у наукових конференціях молодих вчених, надає консультації та допомогу молодим науковцям при підготовці документів на здобуття молодіжних премій, стипендій та грантів, а також забезпечує співробітництво з радами молодих вчених вищих навчальних закладів та Львівською обласною Малою академією наук.

У 2017 році молоді науковці Інституту отримали такі відзнаки:

 1. Стипендію Президента України отримує м.н.с., к.е.н. Бачинська М. В. (продовжено, ІІ-й рік).
 2. Стипендію НАН України отримує н.с., к.е.н. Левицька О. О.
 3. Біль М. М., Гринчишин І. М., Бас-Юрчишин М. А. подали проект «Трансформації системи соціального захисту в Україні: загальнодержавні пріоритети та регіональні особливості» та отримали перемогу в конкурсі проектів науково-дослідних робіт молодих вчених НАН України.
 4. Стипендію за Стипендіальною програмою Уряду РП для молодих науковців в 2017-2018 навчальному році від Варшавського університету, Студій Східної Європи на період 01.09.2017 – 31.07.2018 рр. отримала Цісінська О. Б.
 5. Премію Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради молодим ученим і дослідникам за наукові досягнення, які сприяють соціально-економічним перетворенням у регіоні й утверджують високий авторитет науковців Львівщини в Україні та світі, отримали 5 молодих науковців: к.н.держ.упр., с.н.с. Біль М. М., к.е.н., н.с. Цимбаліста Н. А., к.е.н., н.с. Ткач С. М., та провідні інженери Яремчук Р. Є. і Бараняк І. Є.
 6. В конкурсі наукових робіт з проблем розвитку регіональної економіки та транскордонного співробітництва імені М. І. Долішнього Комплексу «Економосвіта» лауреатами премії стали к.е.н., н.с. Ткач С. М. (ІІ місце та винагорода 1000 грн.) та н.с., к.е.н. Левицька О. О. (диплом ІІ ступеня за наукову роботу «Комплексне оцінювання стану здоров’я населення регіону: методологія та перспективи застосування»).
 7. Диплом за персональний вклад та організацію XV міжнародної літньої школи «Геополітика. Трикутник Румунія – Україна – Молдова: геополітика та стратегія безпеки», яка проходила 9-19 липня 2017 року у м. Сучава (Румунія) та м. Чернівці (Україна) від Регіонального центру досліджень та аналізу транскордонних ризиків (м. Сучава, Румунія) отримала пров. інж. Цісінська О. Б.
 8. Сертифікат про участь в дводенному тренінгу «EU Funds – Erasmus+ Programme: How to Get Funding for Educational Projects», 10-11.02.2017 від Foundation Central European Academy of Studies and Certification, CEASC (Бидгощ, Польща) отримала Левицька О. О.
 9. Сертифікат про участь в програмі «Scientific Methods of Research», 28.02-01.03.2017 від Українського католицького університету, м. Львів отримала Левицька О. О.
 10. Сертифікат про успішне завершення тренінгової програми для тренерів «Школа бюджетної грамотності для громадських організацій», 23-27.05.2017 від Фонду Східна Європа отримала Гринчишин І. М.
 11. Сертифікат учасника міжнародної інноваційної навчально-тренінгової програми "Школа академічного письма: від теорії до практики" 26-28 травня 2017 р., м. Київ отримав Попадинець Н. М.
 12. Сертифікат про проходження інтенсивного бізнес-курсу «Зроби бізнес успішним», 12.07 – 11.08. 2017 р. від ГО «Клуб ділових людей» та Громадської Школи Бізнесу отримала провідний інженер Цісінська О. Б.
 13. Сертифікат про проходження навчального адаптаційно-мовного курсу з польської мови для молодих науковців зі Сходу та досягнення рівня В1, 1-22.09.2017 від Центру «Полонікум» Варшавського університету отримала Цісінська О. Б.
 14. Сертифікат про проходження навчального курсу для тренерів з електронного урядування та електронної демократії, 18-22.09.2017 від Фонду Східна Європа отримала Гринчишин І. М.

Протягом 2017 року проведено ряд заходів, спрямованих на підвищення рівня наукових знань молодих науковців Інституту.

Представники Ради молодих вчених Інституту взяли участь у роботі:

 • XVІІ Міжнародної наукової конференції молодих вчених, аспірантів та студентів «Проблеми розвитку фінансово-кредитної системи» (30-31 березня 2017 р., Львів) (співорганізатори конференції).
 • Наукового семінару "Як створити читабельний і цитований науковий текст (аналіз сучасних світових практик)", м. Львів, травень 2017 р. (доповідач: ст..н.с., к.е.н., Попадинець Н. М.) (організатори семінару).
 • ІІ Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених «Економічний розвиток держави, регіонів і підприємств: проблеми та перспективи» (18–19 травня 2017 р., Україна, м. Львів) (партнери конференції).
 • Навчальному тренінгу: «Грантові програми та стипендії Польщі – дослідницька платформа молодих науковців України», м. Львів, 01.11.2017 р. (доповідач Кульчицький І. І., ГО «Агенція європейських інновацій») (організатори тренінгу).
 • ІІ міжнародній науково-практичній інтернет-конференції молодих учених, аспірантів та студентів «Трансформаційні процеси в економіці України: глобальні та регіональні аспекти» (24 листопада 2017 р., м. Львів) (головний співорганізатор).
 • Навчальному тренінгу: «Публічні виступи. Як донести свою думку щоб Вас зрозуміли» м. Львів, 26.12.2017 р. (доповідач Ірина Швець, Громадська мережа «Опора») (організатори тренінгу).


Рада молодих вчених у: 2016 р.


Веб-майстер П. Попадюк