Державна установа
УКР   ENG
Інститут регіональних досліджень
ім. М. І. Долішнього  НАН України
   

ПОПУЛЯРНІ РОЗДІЛИ


Конференції
Журнал «Регіональна економіка»
Збірник наукових праць «Соціально-економічні проблеми ...
Історія інституту
Координація наукової діяльності
Сектор просторового розвитку
Загальна інформація
Інститут
Експертні та аналітичні матеріали
Долішній Мар'ян Іванович
Співпраця з ВНЗ
Монографії
Відділ регіональної фінансової політики
Загальна структура
Мелешкін Михайло Тимофійович
Оголошення про захисти
Злупко Степан Миколайович
Тематика наукових досліджень
Наукові видання
Відділ регіональної економічної політики
Відділ розвитку територіальних громад і транскордонного співробітництва
Сектор проблем транскордонного співробітництва
Відділ розвитку виробничої сфери регіону та інвестицій
Відділ регіональної екологічної політики та природокористування
Відділ соціально-гуманітарного розвитку регіону
НАШІ ПАРТНЕРИ








Міжнародна конференція «Ефективне управління земельними ресурсами як передумова економічного зростання України»
(23 квітня 2019 року, м. Львів, конференц-зал готелю «Дністер»)

23 квітня 2019 р. у конференц-залі готелю «Дністер» (м. Львів) за підтримки Світового Банку та Делегації ЄС в Україні відбулася Міжнародна конференція «Ефективне управління земельними ресурсами як передумова економічного зростання України».

Участь у конференції взяли в.о. міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева, заступник міністра юстиції України Ірина Садовська, заступник голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Олександр Краснолуцький, представники Світового Банку Бахер Ель-Хіфнаві та Клаус Дайнінгер, заступник голови Львівської ОДА Роман Филипів, т.в.о. директора департаменту агропромислового розвитку Людмила Гончаренко та ін. Серед учасників конференції були й співробітники ДУ «Інститут регіональних досліджень ім. М. І. Долішнього НАН України» Ольга Жабинець, Любомир Казьмір, Оксана Кушнірецька, Надія Синюра-Ростун.

Програма конференції була досить насиченою: після вступної частини та пленарних виступів відбулося чотири секційні засідання, на яких обговорювались питання, пов’язані з наповненням Державного земельного кадастру, удосконаленням нормативно-правової бази реєстрації прав на землю, організацією ефективного управління земельними ресурсами у загальному контексті зміцнення місцевого самоврядування, модернізацією системи інформування власників земельних ділянок та моніторингом використання земель. В рамках кожної із секцій було виголошено програмні доповіді, презентовано відповідний міжнародний досвід, а також відбулися жваві панельні дискусії.

Лейтмотивом дискусій стали слова керівника програм Світового Банку з питань інфраструктури та сталого розвитку в Європі, Центральній Азії, Україні, Білорусії та Молдові п. Бахера Ель-Хіфнаві, сказані на відкритті конференції, про те, що успіх у використанні земельних ресурсів залежить не стільки від їх кількості і навіть не від їх якості, як від ефективності управління ними, а тому Україна має величезний потенціал для суттєвого поступу у цій сфері.

Конференція стала чудовою нагодою не лише для обміну досвідом та новими ідеями з колегами з інших регіонів і країн, а й реальним майданчиком для формування нових контактів і планів.


Веб-майстер П. Попадюк