Державна установа
УКР   ENG
Інститут регіональних досліджень
ім. М. І. Долішнього  НАН України
   

ПОПУЛЯРНІ РОЗДІЛИ


Конференції
Журнал «Регіональна економіка»
Збірник наукових праць «Соціально-економічні проблеми ...
Історія інституту
Координація наукової діяльності
Сектор просторового розвитку
Загальна інформація
Інститут
Експертні та аналітичні матеріали
Долішній Мар'ян Іванович
Співпраця з ВНЗ
Монографії
Відділ регіональної фінансової політики
Загальна структура
Мелешкін Михайло Тимофійович
Оголошення про захисти
Злупко Степан Миколайович
Тематика наукових досліджень
Наукові видання
Відділ регіональної економічної політики
Відділ розвитку територіальних громад і транскордонного співробітництва
Сектор проблем транскордонного співробітництва
Відділ розвитку виробничої сфери регіону та інвестицій
Відділ регіональної екологічної політики та природокористування
Відділ соціально-гуманітарного розвитку регіону
НАШІ ПАРТНЕРИ








XІ Міжнародна наукова конференція «Економіка, фінансування та управління в плоскому світі – перспектива "COVID 19"»
(30 вересня 2020 року)

30 вересня 2020 року відбулася IX Міжнародна наукова конференція «Економіка, фінансування та управління в плоскому світі - перспектива "COVID 19"» в режимі он-лайн на платформі Microsoft Teams.

Головними організаторами конференції виступили: Вища банківська школа в Познані (філія у Хожуві), Державна установа "Інститут регіональних досліджень ім. М. І. Долішнього НАН України", Факультет управління Люблінської політехніки, Вища школа підприємництва та адміністрування (Люблін).

Метою конференції було створення платформи для широкого обговорення та обміну думками між науковцями та практиками щодо впливу глобалізації, цифрових технологій на приватні та державні фінанси та процеси фінансового управління бізнесовими організаціями та установами державного сектору в контексті наслідків "COVID 19".

В конференції взяли участь близько 60 науковців з Польщі, України, Іспанії, Туреччини, Білорусі, Литви. Зокрема, українську сторону представили науковці ДУ "Інститут регіональних досліджень ім. М. І. Долішнього НАН України", Національного інституту стратегічних досліджень, , ДУ "Інститут економіки та прогнозування НАН України", Харківського національного університету ім.. С. Кузнеця, НУ "Львівська Політехніка", Львівського національного університету ім. І. Франка, Львівського державного університету внутрішніх справ, Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій та ін. Польську сторону представили науковці з Вищої банківської школи в Познані, Ченстоховської Політехніки, Люблінської політехніки, Вищої школи підприємництва та адміністрування (Люблін), Сілезького університету (Катовіце), Краківського економічного університету, Вроцлавського економічного університету, Жешувського університету та ін.

З вітальним словом перед учасниками конференції виступили:

  • Др. Кшиштоф Кой, Вища банківська школа в Познані (філія у Хожуві), декан;
  • Д.е.н., проф. Ірина Сторонянська, ДУ «Інститут регіональних досліджень ім. М. І. Долішнього НАН України», заступник директора з наукової роботи;
  • Др.габ., проф. Дорота Єлонек, факультет управління Ченстоховської Політехніки, декан;
  • Др.габ., проф. Даріуш Червінський, проректор Люблінської політехніки;
  • Др.габ., проф. Марцін Смоліра, ректор Вищої школи підприємництва та адміністрування в Любліні;
  • Др.габ., проф. Артур Раздзьор, голова Польського економічного товариства в Любліні.

У рамках конференції було проведено 3 сесії:

  • Економічна безпека та безпека в мережі як складова якості життя та розвитку людського капіталу в умовах глобальної нестабільності (Модератори: д.е.н., проф. Юрій Стадницький, др. габ., проф., Артур Раздзьор).
  • Регіональний та місцевий розвиток в умовах економічної турбулентності (Модератори: др. габ., проф. Агата Пєрсцєняк, к.е.н., доц. Андрій Пехник).
  • Фінансування та розвиток підприємств та установ в добу COVID 19 (Модератори: др. габ., проф. Вєслава Цапута, др. габ., проф. Ізабела Кравчик-Соколовська).

З доповідями на конференції виступили понад 20 працівників та аспірантів ДУ "Інститут регіональних досліджень ім. М. І. Долішнього НАН України".

Було проведено також і панельну дискусію "Міжнародне наукове співробітництво – напрями та можливості" (модератори: др. габ., проф. Ізабела Кравчик-Соколовська, др. габ., проф. Маріола Гжебик), у ході якої учасники конференції змогли висловити свої думки щодо можливостей та перспектив міжнародного наукового співробітництва у сучасних умовах.

Результатом проведення конференції стане публікація матеріалів доповідей у виданнях установ-партнерів та опрацювання можливостей реалізації спільних проектів.

Програма конференції – тут.


Веб-майстер П. Попадюк