Державна установа
УКР   ENG
Інститут регіональних досліджень
ім. М. І. Долішнього  НАН України
   

ПОПУЛЯРНІ РОЗДІЛИ


 Конференції
Журнал «Регіональна економіка»
Збірник наукових праць «Соціально-економічні проблеми ...
Історія інституту
Координація наукової діяльності
Сектор просторового розвитку
Загальна інформація
Інститут
Експертні та аналітичні матеріали
Долішній Мар'ян Іванович
Співпраця з ВНЗ
Монографії
Відділ регіональної фінансової політики
Загальна структура
Мелешкін Михайло Тимофійович
Оголошення про захисти
Злупко Степан Миколайович
Тематика наукових досліджень
Наукові видання
Відділ регіональної економічної політики
Відділ розвитку територіальних громад і транскордонного співробітництва
Сектор проблем транскордонного співробітництва
Відділ розвитку виробничої сфери регіону та інвестицій
Відділ регіональної екологічної політики та природокористування
Відділ соціально-гуманітарного розвитку регіону
НАШІ ПАРТНЕРИ


Ресурсоефективне та чисте виробництво: ефективне використання матеріалів

Форум на тему: «Ресурсоефективне та чисте виробництво: ефективне використання матеріалів»
(14 червня 2016 року у Львівській торгово-промисловій палаті)

14 червня 2016 року старший науковий співробітник відділу регіональної екологічної політики та природокористування, к.е.н. Колодійчук І. А. взяла участь у роботі форуму «Ресурсоефективне та чисте виробництво: ефективне використання матеріалів», який став заключним у серії із шести тематичних форумів, присвячених актуальними темам сталого споживання та виробництва.

Захід відбувся за підтримки Львівської торгово-промислової палати та зібрав разом близько 40 осіб. Серед гостей були представники Львівської обласної державної адміністрації, Львівської міської ради, Львівської торгово-промислової палати, Національного університету "Львівська політехніка", Інституту геології та геохімії горючих копалин НАН України, ДУ «Інститут регіональних досліджень імені М. І. Долішнього НАН України», Львівського національного аграрного університету, Національного лісотехнічного університету України, підприємств різних галузей, громадських організацій та спілок Львівщини.

Традиційно на форумі було представлено концепцію міжнародної програми EaP GREEN, принципи «Ресурсоефективного та чистого виробництва» та результати їх впровадження в Україні.

В основній частині форуму до уваги присутніх було представлено доповіді, які торкались проблеми повторного використання продуктів переробки в Україні (Оксана Війтик, Начальник управління охорони природних ресурсів та моніторингу Департаменту екології та природних ресурсів, Львівська обласна державна адміністрація), раціонального використання сировини та утилізація відходів (Олександр Чубенко, Голова комісії з промислових відходів Громадської ради при Мінприроди України) та інші. Надана доповідачами інформація викликала інтерес і послужила змістовним підґрунтям для активного обговорення, в ході якого всі охочі змогли висловити свої погляди на проблему ефективності використання матеріалів у промисловості.


Веб-майстер П. Попадюк