Державна установа
УКР   ENG
Інститут регіональних досліджень
ім. М. І. Долішнього  НАН України
   

ПОПУЛЯРНІ РОЗДІЛИ


 Конференції
Журнал «Регіональна економіка»
Збірник наукових праць «Соціально-економічні проблеми ...
Історія інституту
Координація наукової діяльності
Сектор просторового розвитку
Загальна інформація
Інститут
Експертні та аналітичні матеріали
Долішній Мар'ян Іванович
Співпраця з ВНЗ
Монографії
Відділ регіональної фінансової політики
Загальна структура
Мелешкін Михайло Тимофійович
Оголошення про захисти
Злупко Степан Миколайович
Тематика наукових досліджень
Наукові видання
Відділ регіональної економічної політики
Відділ розвитку територіальних громад і транскордонного співробітництва
Сектор проблем транскордонного співробітництва
Відділ розвитку виробничої сфери регіону та інвестицій
Відділ регіональної екологічної політики та природокористування
Відділ соціально-гуманітарного розвитку регіону
НАШІ ПАРТНЕРИ


Презентація Громадського бюджету м. Львова

Презентація Громадського бюджету м. Львова
(15 серпня 2016 року в малій сесійній залі Львівської міської ради)

15 серпня 2016 року у приміщенні малої сесійної зали Львівської міської ради в рамках проекту USAID «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-II) впровадження», що реалізується ВГО «Інститут бюджету та соціально-економічних досліджень» (ІБСЕД) та ГО «Інститут регіонального розвитку» відбулась презентація Громадського бюджету м. Львова.

На заході були присутні міський голова Львова, генеральний директор Інституту бюджету та соціально-економічних досліджень, депутати Львівської міської ради, експерти, науковці та представники громадськості.

Активну участь у заході взяли заступник директора з наукової роботи ДУ «Інститут регіональних досліджень імені М. І. Долішнього НАН України», д.е.н., проф. Сторонянська І. З. та науковий співробітник Інституту, к.е.н. Пелехатий А. О.

Іриною Сторонянською у своїй доповіді було зазначено своєчасність запровадження громадського бюджету та відзначено, що громадський бюджет - це платформа для обговорення напрямків і можливостей розвитку свого мікрорайону та міста між активними громадянами, місцевим бізнесом та владою.

Міський голова Львова Андрій Садовий відзначив, що громадський бюджет – це чудова можливість для активного громадянина взяти безпосередню участь в управлінні містом. Найкраще це можна зробити через уможливлення контролю за фінансами.

Також на заході виступив генеральний директор Інституту бюджету та соціально-економічних досліджень (проект USAID «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-II) впровадження») В’ячеслав Зубенко. За його словами: USAID прийняло рішення відібрати міста, з якими буде співпрацювати щодо розробки концепції методології громадського бюджету. Наша організація безпосередньо обрала для цього 14 міст. Із декількома з них ми працювали набагато довше, ніж зі Львовом. Однак саме Львів є першим містом, яке в рамках нашого проекту сьогодні запроваджує бюджет участі. І тут надзвичайно важливим було бажання місцевої влади проводити діалог з громадою.

Охочі подати свої проекти зможуть зробити це через спеціально створені сайти "Платформа реалізації ідей для покращення твого міста" тут (або тут), заповнивши там відповідну реєстраційну форму, або через Центри надання адміністративних послуг.


Веб-майстер П. Попадюк