Державна установа
УКР   ENG
Інститут регіональних досліджень
ім. М. І. Долішнього  НАН України
   

ПОПУЛЯРНІ РОЗДІЛИ


 Конференції
Журнал «Регіональна економіка»
Збірник наукових праць «Соціально-економічні проблеми ...
Історія інституту
Координація наукової діяльності
Сектор просторового розвитку
Загальна інформація
Інститут
Експертні та аналітичні матеріали
Долішній Мар'ян Іванович
Співпраця з ВНЗ
Монографії
Відділ регіональної фінансової політики
Загальна структура
Мелешкін Михайло Тимофійович
Оголошення про захисти
Злупко Степан Миколайович
Тематика наукових досліджень
Наукові видання
Відділ регіональної економічної політики
Відділ розвитку територіальних громад і транскордонного співробітництва
Сектор проблем транскордонного співробітництва
Відділ розвитку виробничої сфери регіону та інвестицій
Відділ регіональної екологічної політики та природокористування
Відділ соціально-гуманітарного розвитку регіону
НАШІ ПАРТНЕРИ


Угода про асоціацію/ПВЗВТ між Україною та ЄС: Перші уроки для України

Конференція «Угода про асоціацію/ПВЗВТ між Україною та ЄС: Перші уроки для України»
(15 листопада 2016 року, м. Львів)

15 листопада 2016 року відбулася конференція «Угода про асоціацію/ПВЗВТ між Україною та ЄС: Перші уроки для України», яка організована Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій на базі Українського католицького університету з нагоди виходу книжки «Поглиблення відносин між ЄС та Україною: Що, чому і як?».

Від ДУ "Інститут регіональних досліджень ім. І.М. Долішнього НАН України" у конференції взяли участь: м.н.с. відділу розвитку територіальних громад і транскордонного співробітництва, к.е.н. Юрій Злидник, н.с. сектору просторового розвитку, к.е.н. Соломія Ткач, провідний інженер сектору проблем транскордонного співробітництва Оксана Цісінська, с.н.с. відділу розвитку територіальних громад і транскордонного співробітництва, к.держ.упр., с.н.с. Інна Куліш, завідувач сектору проблем транскордонного співробітництва д.е.н. Христина Притула і м.н.с. сектору проблем транскордонного співробітництва Ярослава Калат.

На конференції з вітальним словом виступили голова Львівської ОДА Олег Синютка, представник Шведського агентства з питань міжнародного розвитку (SIDA) Маріа Лінгман, старший науковий співробітник CEPS, керівник проекту Майкл Емерсон та керівник відділу міжнародних зв’язків УКУ Дмитро Шеренговський.

Конференція складалася з двох сесій: (1) Політичне співробітництво та (2) Економічне співробітництво. Спікерами першої сесії виступили: Іван Гайванович (представник проекту Association4U), Оксана Головко-Гавришева (керівник магістерських програм з прав людини, УКУ), Оксана Краєвська (факультет міжнародних відносин, Львівський національний університет ім. Івана Франка). Спікерами другої сесії були: Вероніка Мовчан (директор з наукової роботи ІЕД), Роман Филипів (директор департаменту економічної політики Львівської ОДА), Володимир Коруд (віце-президент Львівської ТПП), Ольга Мельник (завідувач кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності, НУ «Львівська політехніка»).

У ході конференції було представлено книгу «Поглиблення відносин між ЄС та Україною: Що, чому і як?», яку підготував міжнародний авторський склад експертів з Центру європейських політичних досліджень (CEPS) у Брюсселі та Інституту економічних досліджень та політичних консультацій у Києві. Тематика конференції викликала активну дискусію між представниками органів влади, громадськості, міжнародної та української експертної спільноти щодо проблем адаптації вітчизняного законодавства відповідно до європейських норм, перших результатів дії Угоди про асоціацію між Україною та ЄС (як в Україні загалом, так і Львівській області зокрема), її поточних та перспективних викликів та можливих шляхів їх вирішення.


Веб-майстер П. Попадюк