Державна установа
УКР   ENG
Інститут регіональних досліджень
ім. М. І. Долішнього  НАН України
   

ПОПУЛЯРНІ РОЗДІЛИ


 Конференції
Журнал «Регіональна економіка»
Збірник наукових праць «Соціально-економічні проблеми ...
Історія інституту
Координація наукової діяльності
Сектор просторового розвитку
Загальна інформація
Інститут
Експертні та аналітичні матеріали
Долішній Мар'ян Іванович
Співпраця з ВНЗ
Монографії
Відділ регіональної фінансової політики
Загальна структура
Мелешкін Михайло Тимофійович
Оголошення про захисти
Злупко Степан Миколайович
Тематика наукових досліджень
Наукові видання
Відділ регіональної економічної політики
Відділ розвитку територіальних громад і транскордонного співробітництва
Сектор проблем транскордонного співробітництва
Відділ розвитку виробничої сфери регіону та інвестицій
Відділ регіональної екологічної політики та природокористування
Відділ соціально-гуманітарного розвитку регіону
НАШІ ПАРТНЕРИ


Соціальні, економічні та етичні аспекти сучасного суспільства (внутрішній та міжнародний контекст)

Міжнародна наукова конференція «Соціальні, економічні та етичні аспекти сучасного суспільства (внутрішній та міжнародний контекст)»
(27 квітня 2017 року, м. Пряшів (Словаччина))

27 квітня 2017 року науковий співробітник відділу регіональної економічної політики ДУ «Інститут регіональних досліджень імені М. І. Долішнього НАН України», к.е.н. Н. М. Попадинець узяв участь у Mіжнародній науковій конференції «Соціальні, економічні та етичні аспекти сучасного суспільства (внутрішній та міжнародний контекст)», організованій Вищою школою міжнародного бізнесу ISM (м. Пряшів, Словацька Республіка), за двома напрямами: «Якість життя в соціальному і етичному вимірах» і «Бізнес та інновації в діловій активності».

На пленарному та секційному засіданнях разом з науковцями України завідувачем кафедри менеджменту Полтавської державної аграрної академії д.е.н., проф. І. А. Маркіною; завідувачем кафедри міжнародних економічних відносин Ужгородського національного університету д.е.н., проф. В. П. Приходьком; директором Інституту трансформації суспільства к.е.н. О. І. Соскіним; керівником відділу маркетингу Інституту трансформації суспільства, головним редактором наукового журналу «Економічний часопис–ХХІ» к.е.н. Н. О. Матвійчук-Соскіною; представниками ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені В. Стефаника» к.е.н. Ю. В. Максимів та асистентом кафедри управління та бізнес-адміністрування І. І. Григорук і представниками країн Вишеградської групи академіком, д-ром Ш. Кашшаєм (м. Братислава); д-ром Пряшівського університету проф. Б. Балоговою; ректором Вищої школи міжнародного бізнесу ISM м. Пряшів д-ром М. Сторожкою; д-ром Католицького університету в Ружомберку А. Лісніком і низкою інших науковців провідних наукових установ Угорщини, Чехії, Польщі провели змістовне обговорення проблем сучасного бізнесу та менеджменту, інноваційних процесів підприємницької діяльності, транскордонного співробітництва, якості життя в контексті сучасного етичного мислення з фокусом на економіку і бізнес етику, професійних зв’язків з закордонними інституціями в соціальній і гуманітарній науці.


Веб-майстер П. Попадюк