Державна установа
УКР   ENG
Інститут регіональних досліджень
ім. М. І. Долішнього  НАН України
   

ПОПУЛЯРНІ РОЗДІЛИ


 Конференції
Журнал «Регіональна економіка»
Збірник наукових праць «Соціально-економічні проблеми ...
Історія інституту
Координація наукової діяльності
Сектор просторового розвитку
Загальна інформація
Інститут
Експертні та аналітичні матеріали
Долішній Мар'ян Іванович
Співпраця з ВНЗ
Монографії
Відділ регіональної фінансової політики
Загальна структура
Мелешкін Михайло Тимофійович
Оголошення про захисти
Злупко Степан Миколайович
Тематика наукових досліджень
Наукові видання
Відділ регіональної економічної політики
Відділ розвитку територіальних громад і транскордонного співробітництва
Сектор проблем транскордонного співробітництва
Відділ розвитку виробничої сфери регіону та інвестицій
Відділ регіональної екологічної політики та природокористування
Відділ соціально-гуманітарного розвитку регіону
НАШІ ПАРТНЕРИ


Робоча зустріч наукових співробітників Інституту
із заступником директора
департаменту агропромислового розвитку

Робоча зустріч наукових співробітників відділу розвитку територіальних громад і транскордонного співробітництва Інституту із заступником директора департаменту агропромислового розвитку
(27 вересня 2017 року, м. Львів)27 вересня 2017 р. відбулася робоча зустріч керівника відділу розвитку територіальних громад і транскордонного співробітництва ДУ «Інститут регіональних досліджень імені М. І. Долішнього НАН України» д.е.н., доц. Борщевського В. В., а також співробітників відділу к.е.н. Цимбалістої Н. А. та к.е.н. Казьміра Л. П. із заступником директора департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації Гончаренко Л. В. В рамках робочої наради обговорювалися питання налагодження тісної співпраці між науковою установою та органами місцевої влади щодо формування стратегічних напрямів та напрацювання конкретних практичних механізмів стимулювання соціально-економічного розвитку сільських територій Львівської області на засадах модернізації та диверсифікації сільської економіки, впровадження інноваційних рішень, як технологічних, так і організаційних.

Борщевський В. В., Гончаренко Л. В., Казьмір Л. П., Цимбаліста Н. А.

Заступник директора департаменту агропромислового розвитку Гончаренко Л. В. презентувала розроблений за ініціативою Мінагрополітики проект першого агрорекреаційного кластера туристичного спрямування «ГорбоГори» на території Пустомитівського району Львівської області. Вона висловила пропозицію щодо залучення науковців відділу до подальшої співпраці в рамках роботи над реалізацією проекту, зокрема у розробці концепції та стратегічних пріоритетів розвитку цього кластера. Своєю чергою д.е.н. Борщевський В. В. запропонував розширити географію застосування кластерного підходу з метою активізації розвитку підприємництва на сільських територіях низки інших районів Львівської області та висловив ідею щодо напрацювання пріоритетних напрямів кластероутворення не лише в туристично-рекреаційному напрямі, але і в агровиробництві. Крім того науковці акцентували на необхідності подальшої активної роботи над Стратегією розвитку сільськогосподарської кооперації у Львівській області та внесенні відповідних заходів до регіональної програми розвитку АПК, що дозволить інтегрувати дрібних сільськогосподарських виробників області та дозволить їм вийти на організований аграрний ринок шляхом об‘єднання виробничих та маркетингових зусиль.

Сторони позитивно оцінили перспективи подальшої співпраці між Інститутом та обласними органами влади та обговорили подальші спільні кроки в цьому напрямі.


Веб-майстер П. Попадюк