Державна установа
УКР   ENG
Інститут регіональних досліджень
ім. М. І. Долішнього  НАН України
   

ПОПУЛЯРНІ РОЗДІЛИ


 Конференції
Журнал «Регіональна економіка»
Збірник наукових праць «Соціально-економічні проблеми ...
Історія інституту
Координація наукової діяльності
Сектор просторового розвитку
Загальна інформація
Інститут
Експертні та аналітичні матеріали
Долішній Мар'ян Іванович
Співпраця з ВНЗ
Монографії
Відділ регіональної фінансової політики
Загальна структура
Мелешкін Михайло Тимофійович
Оголошення про захисти
Злупко Степан Миколайович
Тематика наукових досліджень
Наукові видання
Відділ регіональної економічної політики
Відділ розвитку територіальних громад і транскордонного співробітництва
Сектор проблем транскордонного співробітництва
Відділ розвитку виробничої сфери регіону та інвестицій
Відділ регіональної екологічної політики та природокористування
Відділ соціально-гуманітарного розвитку регіону
НАШІ ПАРТНЕРИ


Грантові програми та стипендії Польщі – дослідницька платформа молодих науковців України

Навчальний тренінг на тему «Грантові програми та стипендії Польщі – дослідницька платформа молодих науковців України»
(1 листопада 2017 року, м. Львів)

1 листопада 2017 року в ДУ «Інститут регіональних досліджень ім. М. І. Долішнього НАН України» Радою молодих вчених Інституту був проведений навчальний тренінг на тему «Грантові програми та стипендії Польщі – дослідницька платформа молодих науковців України». Тренінг провів Кульчицький Іван Іванович (ГО «Агенція європейських інновацій»), який має 15-ти річний досвід в організації та реалізації міжнародних та національних проектів, індивідуальних та корпоративних навчальних програм.

Учасниками заходу були молоді вчені та працівники ДУ «Інститут регіональних досліджень ім. М. І. Долішнього НАН України» та Львівського національного університету ім. Івана Франка.

На тренінгу представлено інформацію щодо видів стипендій для проведення наукових досліджень та стажування у різних установах та інституціях Польщі, їх тривалості, а також мети та умов участі у таких грантових та стипендійних програмах. Окремо було відзначено важливість налагодження співпраці між українськими та польськими організаціями у період перебування стипендіата за кордоном. Тренер висвітлив основні перспективи, для молодих науковців, від участі у таких програмах. Також І. Кульчицький поінформував присутніх про основні програми та стипендії Німеччини та США.

Учасники заходу отримали відповідь на питання: де знайти інформацію про можливості навчання і стажування за кордоном, стипендії для молодих науковців та які основні вимоги висувають перед ними комісії/комітети з відбору стипендіатів.

Додатково учасники тренінгу дізналися про можливості залучення грантових коштів з ЄС на здійснення власних досліджень в рамках спільних проектів з новоствореними громадами та організаціями, які їм допомагають, та про діяльність Центру розвитку місцевого самоврядування у Львівській області.

В кінці виступу тренер запропонував молодим науковцям активно співпрацювати з громадськими організаціями та владою у проведенні своїх наукових досліджень.


Веб-майстер П. Попадюк