Державна установа
УКР   ENG
Інститут регіональних досліджень
ім. М. І. Долішнього  НАН України
   

ПОПУЛЯРНІ РОЗДІЛИ


 Конференції
Журнал «Регіональна економіка»
Збірник наукових праць «Соціально-економічні проблеми ...
Історія інституту
Координація наукової діяльності
Сектор просторового розвитку
Загальна інформація
Інститут
Експертні та аналітичні матеріали
Долішній Мар'ян Іванович
Співпраця з ВНЗ
Монографії
Відділ регіональної фінансової політики
Загальна структура
Мелешкін Михайло Тимофійович
Оголошення про захисти
Злупко Степан Миколайович
Тематика наукових досліджень
Наукові видання
Відділ регіональної економічної політики
Відділ розвитку територіальних громад і транскордонного співробітництва
Сектор проблем транскордонного співробітництва
Відділ розвитку виробничої сфери регіону та інвестицій
Відділ регіональної екологічної політики та природокористування
Відділ соціально-гуманітарного розвитку регіону
НАШІ ПАРТНЕРИ


Актуальні суспільно-економічні проблеми українсько-польського транскордонного співробітництва

Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні суспільно-економічні проблеми українсько-польського транскордонного співробітництва»
(17 листопада 2017 року, м. Львів)

17 листопада 2017 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні суспільно-економічні проблеми українсько-польського транскордонного співробітництва», яка була організована Програмою транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020» спільно із Львівським національним університетом імені Івана Франка та Жешувським університетом.

У конференції брали участь співробітники сектору проблем транскордонного співробітництва в.о. завідувача сектору, д.е.н., с.н.с. Христина Притула, науковий співробітник, к.е.н. Олена Пастернак і провідний інженер Оксана Цісінська. Оксана Цісінська виступила із доповіддю «Current State and the Ways of improving Activity in the Sphere of Ukrainian-Polish Cross-Border Cooperation».

Привітали учасників конференції проректор з наукової роботи, професор Роман Гладишевський, Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин та Генеральний консул Республіки Польща у Львові Рафал Вольський. Також до вітальних слів долучилися Ректор Державної вищої технічно-економічної школи ім. Броніслава Маркевича в місті Ярослав (Польща), професор Кшиштоф Реймонт і Директор Центру Європейських Проектів (Польща) Лєшек Буллєр.

В межах конференції піднімалися питання співпраці у галузі збереження та охорони історико-культурної спадщини, розвитку Карпатського регіону спільно з європейськими партнерами, досвіду польсько-німецького міжрегіонального співробітництва, питання безпеки, соціальні та економічні виклики в транскордонній співпраці. Тематика доповідей охоплювала сфери історії, релігії, суспільного життя та політичних рухів, освіти, науки, ринку праці, мобільності, економіки і фінансів тощо.

В рамках конференції працювали три секції за основними напрямами: «Суспільні виклики у сфері українсько-польського транскордонного співробітництва», «Соціальна безпека: загрози, профілактика та регулювання» та «Українсько-польська економічна співпраця».

Підготувала Пастернак О.І.


Веб-майстер П. Попадюк