Державна установа
УКР   ENG
Інститут регіональних досліджень
ім. М. І. Долішнього  НАН України
   

ПОПУЛЯРНІ РОЗДІЛИ


 Конференції
Журнал «Регіональна економіка»
Збірник наукових праць «Соціально-економічні проблеми ...
Історія інституту
Координація наукової діяльності
Сектор просторового розвитку
Загальна інформація
Інститут
Експертні та аналітичні матеріали
Долішній Мар'ян Іванович
Співпраця з ВНЗ
Монографії
Відділ регіональної фінансової політики
Загальна структура
Мелешкін Михайло Тимофійович
Оголошення про захисти
Злупко Степан Миколайович
Тематика наукових досліджень
Наукові видання
Відділ регіональної економічної політики
Відділ розвитку територіальних громад і транскордонного співробітництва
Сектор проблем транскордонного співробітництва
Відділ розвитку виробничої сфери регіону та інвестицій
Відділ регіональної екологічної політики та природокористування
Відділ соціально-гуманітарного розвитку регіону
НАШІ ПАРТНЕРИ


Програми ЄС ЕРАЗМУС+: напрям Жан Моне

ДУ «Інститут регіональних досліджень імені М. І. Долішнього НАН України» став одним з переможців конкурсу проектів програми Європейського Союзу Еразмус+: напрям Жан Моне

19 липня 2018 року було оголошено результати конкурсу проектів ЕРАЗМУС+ 2018 Програми Європейського Союзу за підтримки Європейського інструменту сусідства (European Neighbourhood Instrument). Проект «Стимулювання місцевого економічного зростання в прикордонних регіонах у процесі інтеграції до ЄС: кращі практики країн Східного партнерства», поданий ДУ «Інститут регіональних досліджень імені М. І. Долішнього НАН України», рекомендований Виконавчим агентством з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури, що діє на основі повноважень, делегованих Європейською Комісією, до фінансування з Європейських фондів.

За результатами конкурсу 2018 р. (Еразмус+: напрям Жан Моне) 14 проектів від України рекомендовані до фінансування ЄС: 10 – модулі Жан Моне зі стійкого розвитку, медичної освіти, зовнішньої політики ЄС та його діяльності як глобального актора і агента змін, комерційного права, антитоталітарних практик, енергоефективності, міждисциплінарності та інклюзії в докторських студіях, європейських цінностей, 1 – центр досконалості Жан Моне, 2 – Жан Моне проекти з питань безпеки та розбудови стійких держав, підтримки науковців у сфері європейських студій та 1 – підтримка асоціацій Жан Моне. Проект Інституту став одним із семи проектів-переможців у світі за напрямом Жана Моне: підтримка асоціацій (детальніша інформація за посиланням: http://erasmusplus.org.ua/novyny/1836-peremozhtsi-proektiv-zhana-mone.html).

Напрям Жан Моне підтримує асоціації, які мають своєю чіткою ціллю сприяти вивченню євроінтеграційних процесів. Партнерами проекту стали представники з 5 країн (України, Польщі, Угорщини, Румунії та Молдови), які зацікавлені у поширенні знань європейських студій у країнах Східного партнерства.

Представлений Асоціацією проект «Стимулювання місцевого економічного зростання в прикордонних регіонах у процесі інтеграції до ЄС: кращі практики країн Східного партнерства» спрямований на поглиблення і поширення європейських знань щодо шляхів покращення економічного зростання локальних громад у прикордонних регіонах країн Східного партнерства.

Бажаємо всім командам проектів-переможців конкурсу Програми ЄС Еразмус+ 2018: напрям Жан Моне успішного досягнення поставлених цілей!


Веб-майстер П. Попадюк