Державна установа
УКР   ENG
Інститут регіональних досліджень
ім. М. І. Долішнього  НАН України
   

ПОПУЛЯРНІ РОЗДІЛИ


 Конференції
Журнал «Регіональна економіка»
Збірник наукових праць «Соціально-економічні проблеми ...
Історія інституту
Координація наукової діяльності
Сектор просторового розвитку
Загальна інформація
Інститут
Експертні та аналітичні матеріали
Долішній Мар'ян Іванович
Співпраця з ВНЗ
Монографії
Відділ регіональної фінансової політики
Загальна структура
Мелешкін Михайло Тимофійович
Оголошення про захисти
Злупко Степан Миколайович
Тематика наукових досліджень
Наукові видання
Відділ регіональної економічної політики
Відділ розвитку територіальних громад і транскордонного співробітництва
Сектор проблем транскордонного співробітництва
Відділ розвитку виробничої сфери регіону та інвестицій
Відділ регіональної екологічної політики та природокористування
Відділ соціально-гуманітарного розвитку регіону
НАШІ ПАРТНЕРИ


Ювілейні заходи на відзначення 100-річчя Національної академії наук України

Ювілейні заходи на відзначення 100-річчя Національної академії наук України
(19 листопада 2018 року, м. Львів)

19 листопада 2018 року у Львові відбулися урочисті заходи Західного наукового центру НАН України та МОН України з відзначення 100-річчя створення Національної академії наук України.

У першій половині дня відбулося пленарне засідання Міжнародного конгресу «Науковий потенціал Західного регіону України у контексті міжнародного співробітництва: сучасний стан і перспективи розвитку», на якому було заслухано доповіді представників провідних наукових установ м.  Львова, а також науковців Польщі, Словаччини та Угорщини. На цьому заході із доповіддю «Регіональна політика в Україні: актуальні проблеми та завдання економічної науки» виступив директор ДУ «Інститут регіональних досліджень ім.  М. І. Долішнього НАН України», голова секції економіки Західного наукового центру НАН України та МОН України, д.е.н., професор Василь Кравців, який охарактеризував сучасні здобутки економічної науки Західного регіону України та окреслив напрями досліджень вчених-регіоналістів на найближчу перспективу.

У другій половині дня у Львівському національному академічному театрі опери і балету імені Соломії Крушельницької відбулися Урочисті збори наукової громадськості Західного регіону України з нагоди 100-річчя Національної академії наук України за участі представників органів державної влади та місцевого самоврядування, вітчизняних та зарубіжних науково-освітніх інституцій. З вітальним словом і доповіддю виступив голова Західного наукового центру НАН України і МОН України академік НАН України Зіновій Назарчук.

Від органів державної влади та місцевого самоврядування академічну спільноту тепло привітали голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин та міський голова Львова Андрій Садовий, які вручили відзнаки провідним науковцям регіону. Зокрема, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка вручив державну відзнаку «Заслужений діяч науки і техніки України» директору ДУ «Інститут регіональних досліджень ім.  М. І. Долішнього НАН України», д.е.н., професору Василю Кравціву. Заступник директора Інституту, д.е.н., професор Ірина Сторонянська була відзначена Почесною грамотою Львівської обласної державної адміністрації.

Головний учений секретар НАН України академік НАН України В’ячеслав Богданов зачитав привітання з ювілеєм від Президента Національної академії наук академіка Бориса Патона та вручив ювілейні відзнаки Президії НАН України провідним науковцям Західного регіону України.

Із привітаннями до присутніх також звернулися ректори провідних університетів регіону, а також представники підприємницьких асоціацій та Малої академії наук.

Завершився ювілейний захід святковим концертом.


Веб-майстер П. Попадюк