Державна установа
УКР   ENG
Інститут регіональних досліджень
ім. М. І. Долішнього  НАН України
   

ПОПУЛЯРНІ РОЗДІЛИ


 Конференції
Журнал «Регіональна економіка»
Збірник наукових праць «Соціально-економічні проблеми ...
Історія інституту
Координація наукової діяльності
Сектор просторового розвитку
Загальна інформація
Інститут
Експертні та аналітичні матеріали
Долішній Мар'ян Іванович
Співпраця з ВНЗ
Монографії
Відділ регіональної фінансової політики
Загальна структура
Мелешкін Михайло Тимофійович
Оголошення про захисти
Злупко Степан Миколайович
Тематика наукових досліджень
Наукові видання
Відділ регіональної економічної політики
Відділ розвитку територіальних громад і транскордонного співробітництва
Сектор проблем транскордонного співробітництва
Відділ розвитку виробничої сфери регіону та інвестицій
Відділ регіональної екологічної політики та природокористування
Відділ соціально-гуманітарного розвитку регіону
НАШІ ПАРТНЕРИ


"Регуляторні відкриті дані"

Презентація-воркшоп "Регуляторні відкриті дані"
(12 лютого 2019 року, м. Львів)

12 лютого 2019 р. об 11:00 у Центрі Шептицького Українського католицького університету (м. Львів, вул. Стрийська, 29) відбулася презентація-воркшоп "Регуляторні відкриті дані".

У дискусії взяли участь представники відділу просторового розвитку к.е.н., с.н.с. Кушнірецька О. В., к.е.н., н.с. Жабинець О. Й., к.е.н., н.с. Синюра-Ростун Н. Р., пров. інж. Яремчук Р. Є.

В рамках заходу представники Львівського Регуляторного Хабу презентували Інформаційно-аналітичну систему, що забезпечує автоматизований збір, обробку та розповсюдження інформації про регуляторну діяльність органів місцевого самоврядування. У 2018 році були внесені зміни до постанови КМУ №835, що зобов’язує регуляторні органи оприлюднювати на Єдиному державному порталі відкритих даних data.gov.ua переліки рішень, що формують бізнес-клімат країни. Відтак, представникам органів місцевого самоврядування, громадськості та бізнесу було презентовано практичний кейс та методичні рекомендації Державної регуляторної служби України щодо оприлюднення наборів регуляторних відкритих даних та онлайн-сервіс «OpenDataПублікатор», розроблений в рамках ініціативи «Регуляторна мапа України» для наповнення таких наборів, за експертної і фінансової підтримки програми ТАPAS «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах».

Захід надав можливість дізнатись про актуальні завдання регуляторної політики на новому етапі розвитку суспільства та економіки, з врахуванням можливостей, що надаються реформою державного управління та децентралізації, познайомитися з інструментами електронного врядування та електронної демократії, системою відкритих даних а також іншими інноваціями, що впроваджуються в Україні.


Веб-майстер П. Попадюк