Державна установа
УКР   ENG
Інститут регіональних досліджень
ім. М. І. Долішнього  НАН України
   

ПОПУЛЯРНІ РОЗДІЛИ


Конференції
Журнал «Регіональна економіка»
Збірник наукових праць «Соціально-економічні проблеми ...
Історія інституту
Координація наукової діяльності
Сектор просторового розвитку
Загальна інформація
Інститут
Експертні та аналітичні матеріали
Долішній Мар'ян Іванович
Співпраця з ВНЗ
Монографії
Відділ регіональної фінансової політики
Загальна структура
Мелешкін Михайло Тимофійович
Оголошення про захисти
Злупко Степан Миколайович
Тематика наукових досліджень
Наукові видання
Відділ регіональної економічної політики
Відділ розвитку територіальних громад і транскордонного співробітництва
Сектор проблем транскордонного співробітництва
Відділ розвитку виробничої сфери регіону та інвестицій
Відділ регіональної екологічної політики та природокористування
Відділ соціально-гуманітарного розвитку регіону
НАШІ ПАРТНЕРИ
Преміювання відомих і молодих учених регіону за значні досягнення у галузі науки

Відзначення преміями відомих і молодих учених регіону за значні досягнення у галузі науки
(10 листопада 2017 року, м. Львів)

Зал

Дипломи

10 листопада 2017 року у м. Львів з нагоди Всесвітнього дня науки у Будинку вчених керівництво Львівської області відзначило преміями відомих і молодих учених регіону за значні досягнення у галузі науки. Відзнаку отримали 30 відомих учених і знаних фахівців та 120 молодих учених і дослідників, дослідження яких сприяють соціально-економічним перетворенням у регіоні й утверджують високий авторитет науковців Львівщини в Україні та світі.

Традиційно співробітники ДУ «Інститут регіональних досліджень ім. М.І. Долішнього НАН України» увійшли до списку кращих науковців Львівщини. Зокрема, відзнаки удостоїлися:

 • в. о. завідувача сектору проблем транскордонного співробітництва, доктор економічних наук, старший науковий співробітник Христина Притула;
 • старший науковий співробітник відділу соціально-гуманітарного розвитку регіону, кандидат наук з державного управління, старший науковий співробітник Мар’яна Біль;

  Притула

  Біль

 • старший науковий співробітник сектору просторового розвитку, кандидат економічних наук Соломія Ткач;
 • науковий співробітник відділу розвитку територіальних громад і транскордонного співробітництва, кандидат економічних наук Наталія Цимбаліста;
 • провідний інженер сектору просторового розвитку Роман Яремчук;

  Ткач

  Цимбаліста

  Яремчук

 • аспірант відділу соціально-гуманітарного розвитку регіону Ігор Бараняк.

  Бараняк

З вітальним словом до лауреатів премій звернулись: Голова Західного наукового центру НАН України і МОН України академік НАН України Зіновій Назарчук, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус, ректор Національного університету «Львівська політехніка», д.т.н., проф. Юрій Бобало, директор департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Любомира Мандзій.

Дипломи Лауреатам обласної премії відомим вченим і знаним фахівцям вручав Олег Синютка, а молодим вченим і дослідникам – Андрій Білоус.

Звертаючись до учасників заходу, Олег Синютка відзначив, що життя рухає вперед інтелект, який коштує дуже дорого. Лауреати премії є інтелектуальною елітою, майбутнім Львівщини, України і Європи, тому так важливо не розтратити ту потугу, якою наділив їх Господь Бог, на дрібниці.

Синютка

Білоус

Своєю чергою, Андрій Білоус зазначив, що «вручення обласних премій вченим – це почесна і надзвичайно приємна місія. Адже це означає, що в нас є високі наукові досягнення, люди, якими ми можемо пишатися та великий науковий потенціал».

По завершенні урочистого нагородження виступив голова Західного наукового центру НАН України і МОН України, академік НАН України Зіновій Назарчук,а також лауреати премій.

Зіновій Назарчук наголосив на численних проблемах, перед якими постає сучасна наука, й зазначив, що премії є вагомою підтримкою і стимулом для вчених Львівщини.

Біль

Мар’яна Біль висловила подяку Західному науковому центру, Львівській обласній раді та Львівській облдержадміністрації від науковців ДУ «Інститут регіональних досліджень імені М.І. Долішнього» за можливість брати участь й отримувати нагороди кращим молодим ученим Львівщини кожного року. Було зазначено, що нині вітчизняна наука проживає нелегкі часи. Існуюча ситуація – це своєрідний переломний момент. Хочеться, що у дані процеси включалась українська влада. Більш реально це можуть бути місцеві органи влади. Львівщина утверджується нині як провідний культурний, туристичний, освітній, ІТ-центр Східної Європи. Нині активно ще розвивається альтернативна енергетика. І ті ініціативи, які розпочались з позиціонування Львова як наукового центру, мають продовжуватись (програма «Львів науковий», ініціативи створення Центру науки як «Коперник» у Варшаві). У підсумок Біль М.М. зазначила, що слід настроюватись на позитивні зміни, адже багато що залежить від них.

Лауреати ІРД НАНУ

Лауреати ІРД НАНУ

Лауреати ІРД НАНУ


Веб-майстер П. Попадюк