Державна установа
УКР   ENG
Інститут регіональних досліджень
ім. М. І. Долішнього  НАН України
   

ПОПУЛЯРНІ РОЗДІЛИ


 Конференції
Журнал «Регіональна економіка»
Збірник наукових праць «Соціально-економічні проблеми ...
Історія інституту
Координація наукової діяльності
Сектор просторового розвитку
Загальна інформація
Інститут
Експертні та аналітичні матеріали
Долішній Мар'ян Іванович
Співпраця з ВНЗ
Монографії
Відділ регіональної фінансової політики
Загальна структура
Мелешкін Михайло Тимофійович
Оголошення про захисти
Злупко Степан Миколайович
Тематика наукових досліджень
Наукові видання
Відділ регіональної економічної політики
Відділ розвитку територіальних громад і транскордонного співробітництва
Сектор проблем транскордонного співробітництва
Відділ розвитку виробничої сфери регіону та інвестицій
Відділ регіональної екологічної політики та природокористування
Відділ соціально-гуманітарного розвитку регіону
НАШІ ПАРТНЕРИ


Сучасний стан та пріоритети модернізації фінансово-економічної системи України

IX Всеукраїнська науково-практична конференція здобувачів вищої освіти та молодих учених «Сучасний стан та пріоритети модернізації фінансово-економічної системи України»
(22 листопада 2018 року, м. Львів)

Молоді вчені Інституту взяли участь у роботі IX Всеукраїнської науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти та молодих учених «Сучасний стан та пріоритети модернізації фінансово-економічної системи України», яка відбулася 22 листопада 2018 р. у Львівському торговельно-економічному університеті. Тематика цьогорічної конференції була присвячена питанням розвитку економіки України в період фінансово-економічної нестабільності; грошово-кредитній та валютній політиці України; бюджетно-податковій політиці та реформуванню фінансової системи; механізмам подальшого розвитку банківської системи України; напрямам та інструментам забезпечення інвестиційної привабливості національного господарства; мікрорівневим аспектам модернізації фінансово-економічного стану; осучасненню інструментів обліку, аналізу та аудиту. Виступи представників Інституту були присвячені особливостям децентралізації.

Так, аспірант Інституту Андріана Беля у своїй доповіді розкрила основні питання фінансового контролю в рамках реформи децентралізації. Аспірант Соломія Кльоба виступила з доповіддю на тему «Соціально-економічна сутність критеріїв конкурентоспроможності ОТГ» в якій розкрила сутність основних елементів конкурентоспроможності об'єднаних територіальних громад та проаналізувала особливості формування конкурентної переваги регіону на різних стадіях економічного розвитку. Докторант Інституту Світлана Щеглюк у виступі «Просторове планування як інструмент активізації інвестиційної діяльності в ОТГ» акцентувала увагу на інституційних особливостях розвитку просторового планування в ОТГ та проблемних питаннях розробки й впровадження документації з просторового планування в ОТГ Львівської області.

На завершення заходу, директор Інституту економіки та фінансів, доцент Т. О. Герасименко урочисто вручила доповідачам дипломи, а наукові керівники отримали подяки від організаторів конференції. Висловлюємо вдячність організаторам за високий рівень проведення заходу та цінні наукові ідеї.

Підготували Беля А., Кльоба С., Щеглюк С.


Веб-майстер П. Попадюк