Державна установа
УКР   ENG
Інститут регіональних досліджень
ім. М. І. Долішнього  НАН України
   

ПОПУЛЯРНІ РОЗДІЛИ


 Конференції
Журнал «Регіональна економіка»
Збірник наукових праць «Соціально-економічні проблеми ...
Історія інституту
Координація наукової діяльності
Сектор просторового розвитку
Загальна інформація
Інститут
Експертні та аналітичні матеріали
Долішній Мар'ян Іванович
Співпраця з ВНЗ
Монографії
Відділ регіональної фінансової політики
Загальна структура
Мелешкін Михайло Тимофійович
Оголошення про захисти
Злупко Степан Миколайович
Тематика наукових досліджень
Наукові видання
Відділ регіональної економічної політики
Відділ розвитку територіальних громад і транскордонного співробітництва
Сектор проблем транскордонного співробітництва
Відділ розвитку виробничої сфери регіону та інвестицій
Відділ регіональної екологічної політики та природокористування
Відділ соціально-гуманітарного розвитку регіону
НАШІ ПАРТНЕРИ


Засідання Координаційної ради ННК «Економосвіта»
(7 червня 2019 року, с. Світязь (Волинь). Спортивно-оздоровчий табір «Гарт» Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки)

7 червня 2019 року на базі практик спортивно-оздоровчого табору «Гарт» СНУ імені Лесі Українки (Світязь Шацького району Волинської області) відбулося щорічне засідання координаційної ради науково-навчального комплексу «Економосвіта» за участі представників університетів і наукових установ, що входять до його складу: Західного наукового центру НАН і МОН України, ДУ «Інститут регіональних досліджень імені М. І. Долішнього НАН України», ДВНЗ «Університет банківської справи», НУ «Львівська політехніка», Тернопільського національного економічного університету, Львівського торгово-економічного університету, Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, Луцького національного технічного університету, ГО «Інститут транскордонного співробітництва та європейської інтеграції», Державної вищої техніко-економічної школи імені Кс. Броніслава Маркевича (Республіка Польща). ДУ «Інститут регіональних досліджень імені М. І. Долішнього НАН України» представляли директор Інституту Василь Кравців та вчений секретар Володимир Демченко.

Першим питанням порядку денного стало обрання нового координатора. Згідно з результатами голосування, координаційну раду науково-навчального комплексу очолила доктор економічних наук, професор, заслужений економіст України, ректор Університету банківської справи Анжела Кузнєцова. Учасники засідання домовились про щорічну ротацію координатора роботи комплексу. Підтримано також і пропозицію директора ДУ «Інститут регіональних досліджень імені М. І. Долішнього НАН України», професора Василя Кравціва щодо обрання почесним головою комплексу професорки Університету банківської справи Тамари Смовженко, яка багато років очолювала ННК «Економосвіта» й усіляко сприяла її розвитку.

У подальшому в рамках порядку денного проф. Тамара Смовженко представила результати роботи комплексу у 2018 році, адже саме вона увесь рік керувала його роботою. Вона також окреслила пріоритетні завдання діяльності ННК «Економосвіта» на 2019–2020 роки: підготовка висококваліфікованих спеціалістів у сфері економічної діяльності, а також наукових і науково-педагогічних працівників вищої кваліфікації; спільна науково-дослідна робота, наукові заходи та стажування; заснування фахових видань.

Обговорили учасники засідання й особливості розвитку регіональних ринків освітніх послуг в умовах європейської інтеграції. Головні тези з цього питання представила проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Наталія Павліха, яка розповіла про досвід університету із реалізації концепції дуальної освіти, співпраці з бізнесом, проектної та грантової діяльності. На завершення проректор подякувала учасникам засідання від себе та від імені ректора університету Ігоря Коцана за плідну роботу.


Веб-майстер П. Попадюк