Державна установа
УКР   ENG
Інститут регіональних досліджень
ім. М. І. Долішнього  НАН України
   

ПОПУЛЯРНІ РОЗДІЛИ


 Конференції
Журнал «Регіональна економіка»
Збірник наукових праць «Соціально-економічні проблеми ...
Історія інституту
Координація наукової діяльності
Сектор просторового розвитку
Загальна інформація
Інститут
Експертні та аналітичні матеріали
Долішній Мар'ян Іванович
Співпраця з ВНЗ
Монографії
Відділ регіональної фінансової політики
Загальна структура
Мелешкін Михайло Тимофійович
Оголошення про захисти
Злупко Степан Миколайович
Тематика наукових досліджень
Наукові видання
Відділ регіональної економічної політики
Відділ розвитку територіальних громад і транскордонного співробітництва
Сектор проблем транскордонного співробітництва
Відділ розвитку виробничої сфери регіону та інвестицій
Відділ регіональної екологічної політики та природокористування
Відділ соціально-гуманітарного розвитку регіону
НАШІ ПАРТНЕРИ
Міжнародна наукова конференція «Виклики для страхових ринків Центральної і Східної Європи» та науковий семінар «Виклики функціонування системи соціального забезпечення в епоху четвертої промислової революції»
(5 липня 2019 року, м. Краків (Малопольське воєводство, Польща))

5 липня 2019 року в Краківському економічному університеті (м. Краків) відбулась Міжнародна наукова конференція «Виклики для страхових ринків Центральної і Східної Європи» та Міжнародний науковий семінар «Виклики функціонування системи соціального забезпечення в епоху четвертої промислової революції», в якій взяли участь представники Варшавської школи економіки, Краківського економічного університету, Університету Миколи Коперника в Торуні, Університету Яна Кохановського в Кельце, Державної вищої техніко-економічної школи імені Броніслава Маркевича у Ярославі, Білоруського державного економічного університету, Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, ДУ «Інститут регіональних досліджень імені М. І. Долішнього НАН України» та Національного університету «Львівська політехніка». Інститут представили провідні наукові співробітники відділу регіональної фінансової політики д.е.н. Возняк Г. В. та регіональної економічної політики д.е.н. Максимчук М. В.

В рамках конференції було проведено панельну дискусію «Виклики для страхових ринків Центральної та Східної Європи» (модератор: проф., д-р габ., завідувач кафедри управління ризиками та страхування Краківського економічного університету Ванда Сулковська), низку сесій та науковий семінар (див. програму конференції).

Галина Возняк на сесійному засіданні «Нові тенденції соціального забезпечення» (модератор: проф. д-р габ. Марія Плонка) у доповіді «The risks of financial provision of social services according to the modern reforms in Ukraine» дала оцінку синтетичному характеру реформ в Україні, наголосила на зрушеннях в фінансовій сфері; систематизувала ризики та виклики. Особлива увага була приділена реформі в сфері соціального захисту і соціального забезпечення, мета якої – покращення надання соціальних допомог, послуг та пільг на засадах доступності, якості та ефективності. У доповіді доповідач висвітила результати компаративного аналізу фінансового забезпечення соціальних послуг в Україні та ЄС, визначила проблеми та окреслила напрями вдосконалення процесів фінансування соціальних послуг в умовах сучасних реформ в Україні.

Максим Максимчук на сесійному засіданні «Нові виклики в управлінні ризиками та страхуванні» (модератор – проф. др. габ. Адам Шлівіньські) у доповіді «Проблеми безпеки та страхування при отриманні й поверненні мікрокредитів онлайн: фактор розваг та азартних ігор» окреслив безпекові аспекти неконтрольованого розвитку віртуального мікрокредитування та неінституціалізованого розвитку закладів з організації з азартних ігор, а також розповсюдження віртуальних казино у мережі Інтернет.

Проведена конференція була насичена змістовними доповідями та науковою дискусією, за що велика вдячність організаторам заходу.
Веб-майстер П. Попадюк