Державна установа
УКР   ENG
Інститут регіональних досліджень
ім. М. І. Долішнього  НАН України
   

ПОПУЛЯРНІ РОЗДІЛИ


 Конференції
Журнал «Регіональна економіка»
Збірник наукових праць «Соціально-економічні проблеми ...
Історія інституту
Координація наукової діяльності
Сектор просторового розвитку
Загальна інформація
Інститут
Експертні та аналітичні матеріали
Долішній Мар'ян Іванович
Співпраця з ВНЗ
Монографії
Відділ регіональної фінансової політики
Загальна структура
Мелешкін Михайло Тимофійович
Оголошення про захисти
Злупко Степан Миколайович
Тематика наукових досліджень
Наукові видання
Відділ регіональної економічної політики
Відділ розвитку територіальних громад і транскордонного співробітництва
Сектор проблем транскордонного співробітництва
Відділ розвитку виробничої сфери регіону та інвестицій
Відділ регіональної екологічної політики та природокористування
Відділ соціально-гуманітарного розвитку регіону
НАШІ ПАРТНЕРИ
Сучасний стан та пріоритети модернізації фінансово-економічної системи України

Х Всеукраїнська науково-практична конференція здобувачів вищої освіти та молодих учених «Сучасний стан та пріоритети модернізації фінансово-економічної системи України»
(21 листопада 2019 року, м. Львів)

21 листопада 2019 року на базі Львівського торговельно-економічного університету відбулася Х Всеукраїнська науково-практична конференція здобувачів вищої освіти та молодих учених на тему «Сучасний стан та пріоритети модернізації фінансово-економічної системи України». Співорганізатором заходу, окрім інших, виступила Державна установа «Інститут регіональних досліджень ім. М. І. Долішнього НАН України» (відділ просторового розвитку та відділ регіональної фінансової політики).

Метою конференції було обговорення соціально-економічних наслідків і проблем фінансової системи України та розробка рекомендацій щодо реалізації стратегії її реформування з урахуванням глобалізаційних, національних та регіональних особливостей розвитку.

Робота конференції проходила за такими тематичними напрямами: економіка України в період фінансово-економічної нестабільності: пріоритети модернізації та подальшого поступу; грошово-кредитна та валютна політика України: проблеми і перспективи удосконалення; бюджетно-податкова політика та реформування фінансової системи; механізми подальшого розвитку банківської системи України; напрями та інструменти забезпечення інвестиційної привабливості національного господарства; мікрорівневі аспекти модернізації фінансово-економічного стану; осучаснення інструментів обліку, аналізу та аудиту.

На пленарному засіданні виступили к.е.н., н.с. відділу просторового розвитку Ірина Лещух із доповіддю «Методичні підходи та результати оцінювання ендогенного інвестиційного потенціалу територіальних громад України», а також к.е.н., с.н.с. відділу регіональної фінансової політики Ірина Гринчишин із доповіддю «Фінансова спроможність територіальних громад як необхідна умова їх функціонування».

Загалом, у роботі конференції прийняли понад 150 учасників, в тому числі студенти, аспіранти та молоді учені з 30 закладів вищої освіти та наукових установ з 11 міст України: Львова, Києва, Ірпеня, Івано-Франківська, Рівного, Умані, Одеси, Мукачева, Чернівців, Харкова та Острога.

Більше про подію тут


Веб-майстер П. Попадюк