Державна установа
УКР   ENG
Інститут регіональних досліджень
ім. М. І. Долішнього  НАН України
   

ПОПУЛЯРНІ РОЗДІЛИ


 Конференції
Журнал «Регіональна економіка»
Збірник наукових праць «Соціально-економічні проблеми ...
Історія інституту
Координація наукової діяльності
Сектор просторового розвитку
Загальна інформація
Інститут
Експертні та аналітичні матеріали
Долішній Мар'ян Іванович
Співпраця з ВНЗ
Монографії
Відділ регіональної фінансової політики
Загальна структура
Мелешкін Михайло Тимофійович
Оголошення про захисти
Злупко Степан Миколайович
Тематика наукових досліджень
Наукові видання
Відділ регіональної економічної політики
Відділ розвитку територіальних громад і транскордонного співробітництва
Сектор проблем транскордонного співробітництва
Відділ розвитку виробничої сфери регіону та інвестицій
Відділ регіональної екологічної політики та природокористування
Відділ соціально-гуманітарного розвитку регіону
НАШІ ПАРТНЕРИ
Міжнародний науковий семінар «Проблеми регіонального та місцевого розвитку в Польщі та Україні»
(28 жовтня 2020 року)

28 жовтня 2020 року відбувся Міжнародний науковий семінар «Проблеми регіонального та місцевого розвитку в Польщі та Україні» в режимі он-лайн на платформі ZOOM.

Організаторами та учасниками семінару виступили: відділ регіональної економічної політики ДУ «Інститут регіональних досліджень ім. М. І. Долішнього НАН України» та кафедра економіки і менеджменту Інституту економіки і фінансів Жешувського університету (Польща).

Метою семінару було ознайомлення з науковими дослідженнями вказаних підрозділів, обговорення учасниками наукового семінару проблем регіонального та місцевого розвитку в Польщі та Україні. У підготовці наукового семінару активну участь прийняла науковий співробітник відділу регіональної екологічної політики та природокористування Мищишин І. Р.

З вітальним словом виступили:

др. габ., проф. Маріола Гжебик, завідувач кафедри економіки і менеджменту Інституту економіки і фінансів Жешувського університету (Польща).

д.е.н., проф. Шульц С. Л., завідувач відділу регіональної економічної політики ДУ «Інститут регіональних досліджень ім. М. І. Долішнього НАН України».

У вступному слові доповідачі ознайомили учасників наукового семінару з напрямами наукових досліджень співробітників відділу регіональної економічної політики ДУ «Інститут регіональних досліджень імені М. І. Долішнього НАН України» та кафедри економіки і менеджменту Інституту економіки і фінансів Жешувського університету.

З інфомацією про науковий доробок кафедри економіки і менеджменту Інституту економіки і фінансів Жешувського університету виступили:

др. габ., проф. Катажина Шара

др. Лідія Калісчак

др. Беата Коженьовська

др. Йоланта Завора

З доповідями на семінарі виступили:

Анна Мазуркевич, др. «Розвиток підприємництва молоді в контексті вимог ринку праці Польщі»

Луцків О. М., к.е.н., с.н.с. «Фінансові інструменти реалізації державної регіональної політики».

Карп’як О. М., к.е.н. «Механізм секторальної бюджетної підтримки ЄС у сфері регіональної політики: досвід реалізації в Україні».

Попадинець Н. М., к.е.н. «Проблеми функціонування регіональних ринків споживчих товарів в умовах СOVID-19».

Лисяк Н. М., к.е.н. «Стратегії та програми соціально-економічного та просторового розвитку міста Львова: аналіз та оцінка ситуації».

Активну участь в обговоренні представлених доповідей прийняли д.е.н., проф. Мокій А. І., д.е.н. Максимчук М. В., к.ф.-м.н., вчений секретар Інституту Демченко В. В. та докторант відділу Бублей Г. А.

Учасники наукового семінару обговорили перспективи подальшого співробітництва щодо проведення спільних наукових досліджень, обміну досвідом та підготовки спільних публікацій співробітників відділу регіональної економічної політики ДУ «Інститут регіональних досліджень імені М. І. Долішнього НАН України» та кафедри економіки та управління Інституту економіки і фінансів Жешувського університету.


Веб-майстер П. Попадюк