Державна установа
УКР   ENG
Інститут регіональних досліджень
ім. М. І. Долішнього  НАН України
   

ПОПУЛЯРНІ РОЗДІЛИ


Конференції
Журнал «Регіональна економіка»
Збірник наукових праць «Соціально-економічні проблеми ...
Історія інституту
Координація наукової діяльності
Сектор просторового розвитку
Загальна інформація
Інститут
Експертні та аналітичні матеріали
Долішній Мар'ян Іванович
Співпраця з ВНЗ
Монографії
Відділ регіональної фінансової політики
Загальна структура
Мелешкін Михайло Тимофійович
Оголошення про захисти
Злупко Степан Миколайович
Тематика наукових досліджень
Наукові видання
Відділ регіональної економічної політики
Відділ розвитку територіальних громад і транскордонного співробітництва
Сектор проблем транскордонного співробітництва
Відділ розвитку виробничої сфери регіону та інвестицій
Відділ регіональної екологічної політики та природокористування
Відділ соціально-гуманітарного розвитку регіону
НАШІ ПАРТНЕРИ








Сучасний стан та пріоритети модернізації фінансово-економічної системи України

VІІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених на тему «Сучасний стан та пріоритети модернізації фінансово-економічної системи України», присвячена 200-річчю заснування ЛТЕУ
(23 листопада 2016 року, м. Львів)

23 листопада 2016 р. у стінах Львівського торговельно-економічного університету кафедрою фінансів, кредиту страхування було проведено VІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію студентів, аспірантів та молодих вчених на тему «Сучасний стан та пріоритети модернізації фінансово-економічної системи України», присвячену 200-річчю заснування ЛТЕУ.

Метою конференції було обговорення соціально-економічних наслідків і проблем фінансової системи України та розробка рекомендацій щодо реалізації стратегії її реформування з урахуванням глобалізаційних, національних та регіональних особливостей.

Від ДУ «Інститут регіональних досліджень ім. М.І. Долішнього НАН України» у конференції взяла участь к.е.н., н.с. сектору просторового розвитку Соломія Ткач, яка виступила із доповіддю на тему: «Нові форми просторової організації бізнесу як засіб покращення інвестиційної привабливості регіонів». У доповіді було відображено основні етапи трансформації просторових форм організації бізнесу (ПФОБ) у світі та Україні та їх вплив на інвестиційну привабливість територій. Показано рівень інвестиційної привабливості України на фоні країн світу та ключові її ризики. Представлено вітчизняний і зарубіжний досвід функціонування ПФОБ (на прикладі країн з найвищим рівнем розвитку інновацій у світі (Швейцарії, Швеції, Великобританії, США і Фінляндії). Визначено пріоритети просторового розвитку економіки в Україні та запропоновано відповідні рекомендації.


Веб-майстер П. Попадюк