IV Міжнародна конференція «Соціальна відповідальність бізнесу» (7 червня 2018 року, м. Львів)
7 червня 2018 року у Дзеркальній залі Львівського національного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької відбулася IV Міжнародна конференція «Соціальна відповідальність бізнесу», в якій взяли участь понад 120 представників бізнесу, влади, навчальних закладів та експертів.
Організаторами заходу були: Львівська торгово-промислова палата, Центр “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” та Центр міжконфесійного та міжрелігійного діалогу «Лібертас» за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства молоді і спорту України, Львівської ОДА та Львівської міської ради. Цьогорічною робочою темою конференції стало напрацювання спільних цінностей між бізнесом, освітою, державними установами та громадськими організаціями.
Програма конференції включала 2 панелі та семінар.
Панель I «Пакт заради молоді: українська ініціатива, що надихає світ», в рамках якої ще 3 львівські компанії (Холдинг емоцій !ФЕСТ, Ринок «Шувар» та Octa Via Group) доєднались до загальноукраїнської ініціативи Пакту заради молоді 2020.
Панель II «Спільні цінності бізнесу та освіти як невід’ємна частина стратегії розвитку регіону», в рамках якої свої кейси щодо реалізації заходів корпоративної соціальної відповідальності представили такі відомі компанії як Ред Тег, Кредобанк, Нестле, Медіа-хаб «Твоє місто», !ФЕСТ та інші.
Під час семінару «Відповідальна поведінка: вимоги до міжнародних компаній в Україні» учасники конференції працювали в групах і обговорювали Керівні принципи ОЕСР для багатонаціональних підприємств.
Від ДУ «Інститут регіональних досліджень імені М. І. Долішнього НАН України» у дискусії в рамках панелей та роботі семінару взяли активну участь працівники сектору просторового розвитку к.е.н., доц., м.н.с. Ольга Жабинець та м.н.с. Надія Синюра-Ростун, які звернули увагу учасників конференції на особливості реалізації засад корпоративної соціальної відповідальності вітчизняними агрохолдинговими компаніями та необхідність масштабнішого залучення бізнесу до інвестування у розвиток людських ресурсів та сфери освіти.
|