Семінар «Партнерство міських та сільських територіальних громад: нові можливості місцевого розвитку» (5-6 березня 2019 року, м. Львів, конференц-зал готелю «Нота Бене»)
Співробітники відділу просторового розвитку д.е.н., проф. М. І. Мельник, к.е.н., с.н.с. С. Д. Щеглюк, к.е.н., н.с. І. В. Лещух та провідний інженер Р. Є. Яремчук на запрошення експертів Інституту громадянського суспільства взяли участь у роботі дводенного семінару «Партнерство міських та сільських територіальних громад: нові можливості місцевого розвитку» для представників Львівської, Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської та Рівненської областей, який відбувся в рамках проекту «Партнерство міських та сільських територіальних громад як ефективний інструмент місцевого економічного розвитку» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».
Завданнями семінару було ознайомлення представників органів місцевого самоврядування міст обласного значення та сільських територіальних громад областей Західної України з різноманітними можливостями місцевого розвитку в рамках партнерства між міськими та сільськими територіальними громадами; надання методичних рекомендацій щодо започаткування співробітництва територіальних громад; мотивування до участі у Проекті «Партнерство між міськими та сільськими територіальними громадами як ефективний інструмент місцевого економічного розвитку» задля отримання додаткових фінансових надходжень та реалізації практики згуртованості між територіальними громадами, а також надання практичної допомоги учасникам для напрацювання ідей та реалізації спільних розвиткових проектів між містами обласного значення та сільськими територіальними громадами. Модерували роботу семінару експерти Інституту громадянського суспільства: Анатолій Ткачук, директор з питань науки та розвитку ІГС, Маркіян Дацишин та Олександр Сергієнко.
Особливо цінними для співробітників Інституту регіональних досліджень стали практичні завдання з розробки проекту розвитку територіальних громад у рамках їх співробітництва з іншими територіальними громадами, цінні поради експертів у визначенні продуктів, результатів та довготермінових впливів від реалізації проектів та обмін ідеями з однодумцями.
|