Державна установа
УКР   ENG
Інститут регіональних досліджень
ім. М. І. Долішнього  НАН України
   

ПОПУЛЯРНІ РОЗДІЛИ


Конференції
Журнал «Регіональна економіка»
Збірник наукових праць «Соціально-економічні проблеми ...
Історія інституту
Координація наукової діяльності
Сектор просторового розвитку
Загальна інформація
Інститут
Експертні та аналітичні матеріали
Долішній Мар'ян Іванович
Співпраця з ВНЗ
Монографії
Відділ регіональної фінансової політики
Загальна структура
Мелешкін Михайло Тимофійович
Оголошення про захисти
Злупко Степан Миколайович
Тематика наукових досліджень
Наукові видання
Відділ регіональної економічної політики
Відділ розвитку територіальних громад і транскордонного співробітництва
Сектор проблем транскордонного співробітництва
Відділ розвитку виробничої сфери регіону та інвестицій
Відділ регіональної екологічної політики та природокористування
Відділ соціально-гуманітарного розвитку регіону
НАШІ ПАРТНЕРИ








Форум електронного урядування 451°E

Форум електронного урядування 451°E
(6 грудня 2019 року, м. Львів, Банк готель)

6 грудня 2019 р. у м. Львів у Банк готелі відбувся Форум електронного урядування 451°E, у роботі якого взяли участь науковиці Інституту к.е.н., с.н.с. Світлана Щеглюк та к.е.н., н.с. Надія Синюра-Ростун.

Темою обговорення цьогорічного Форуму «Future in Data» були дані, майбутнє їхнього аналізування, особливості застосування для прийняття обґрунтованих рішень у щоденному житті містян, бізнесом та органами місцевого самоврядування.

Спікери представили різноманітні аспекти застосування відкритих та комерційних даних, прогнозували можливості їх використання для управління містом, громадським транспортом, поширення та відкриття даних за допомогою шерінгової економіки на прикладі платформи «Uber Movement», яка збирає знеособлені дані про особливості транспортного руху, пропонує для використання користувачам у Києві, а з наступного року – і мешканцям Львова. Окремі аспекти виступів спікерів стосувалися захисту даних, умов їх відкриття, особливостей використання знеособлених персональних даних у переписі населення на цифровій основі. Особливий інтерес викликав виступ Олени Гунько (Львівська міська рада) «Як живе місто? Презентація дослідження внутрішніх переміщень мешканців у Львові». Аналіз було проведено на основі знеособлених даних користувачів мобільного зв’язку операторів Vodafone та Київстар, на основі отриманих результатів міська рада планує оптимізувати транспортну модель міста.

Презентація Анни Денисенко, Олександра Рака (ЛУН. Місто) «Як дані допомагають зрозуміти місто» стосувалася демонстрації реалізованих проектів для Києва, а також пішохідної доступності зупинок громадського транспорту міста Львова, що активізувало жваве обговорення та дискусію серед присутніх. Важливі положення щодо інтегрованої концепція розвитку міста Львова представив головний архітектор міста Антон Коломєйцев, про план сталої міської мобільності Львова доповів Андрій Білий (Львівська міська рада). Цьогорічний Форум став чудовою платформою для комунікації, дискусії, обміну досвідом, налагодження співпраці між владою, бізнесом та громадськими організаціями для спільних дій у цифровій економіці, впровадження концепції smart city у Львові та інших містах України.


Веб-майстер П. Попадюк