Державна установа
УКР   ENG
Інститут регіональних досліджень
ім. М. І. Долішнього  НАН України
   

ПОПУЛЯРНІ РОЗДІЛИ


 Конференції
Журнал «Регіональна економіка»
Збірник наукових праць «Соціально-економічні проблеми ...
Історія інституту
Координація наукової діяльності
Сектор просторового розвитку
Загальна інформація
Інститут
Експертні та аналітичні матеріали
Долішній Мар'ян Іванович
Співпраця з ВНЗ
Монографії
Відділ регіональної фінансової політики
Загальна структура
Мелешкін Михайло Тимофійович
Оголошення про захисти
Злупко Степан Миколайович
Тематика наукових досліджень
Наукові видання
Відділ регіональної економічної політики
Відділ розвитку територіальних громад і транскордонного співробітництва
Сектор проблем транскордонного співробітництва
Відділ розвитку виробничої сфери регіону та інвестицій
Відділ регіональної екологічної політики та природокористування
Відділ соціально-гуманітарного розвитку регіону
НАШІ ПАРТНЕРИ


Рада молодих учених

В Інституті функціонує Рада молодих вчених (голова Ради до жовтня 2017 р. – к.е.н. Пелехатий А. О., з 01.10.2017 р. – Цісінська О. Б.), яка здійснює роботу із залучення наукової молоді до участі у наукових конференціях молодих вчених, надає консультації та допомогу молодим науковцям при підготовці документів на здобуття молодіжних премій, стипендій та грантів, а також забезпечує співробітництво з радами молодих вчених вищих навчальних закладів та наукових установ.

Протягом 2017 року Радою молодих вчених проведено три наукові заходи, які спрямовані на розвиток наукового потенціалу молодих вчених Інституту:

  1. Науковий семінар «Як створити читабельний і цитований науковий текст (аналіз сучасних світових практик)», доповідач: с.н.с., к.е.н. Попадинець Н. М. (травень 2017 р.)
  2. Навчальний тренінг: «Грантові програми та стипендії Польщі – дослідницька платформа молодих науковців України», доповідач: Кульчицький І. І., ГО «Агенція європейських інновацій» (01.11.2017 р.).
  3. Навчальний тренінг: «Публічні виступи. Як донести свою думку, щоб Вас зрозуміли», тренер: Ірина Швець, директор Громадянської мережі «Опора» у Львові (26.12.2017 р.).

Рада виступила організатором (співорганізатором) трьох конференцій:

  1. XVІІ Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів та студентів «Проблеми розвитку фінансово-кредитної системи» (30-31 березня 2017 р., Львів) (співорганізатор).
  2. ІІ Міжнародна науково-практична конференція молодих учених «Економічний розвиток держави, регіонів і підприємств: проблеми та перспективи» (18-19 травня 2017 р., м. Львів) (співорганізатор).
  3. ІІ міжнародна науково-практична інтернет-конференція молодих учених, аспірантів та студентів «Трансформаційні процеси в економіці України: глобальні та регіональні аспекти» (24 листопада 2017 р., м. Львів) (головний організатор).

У 2017 році молоді науковці Інституту отримали ряд нагород:

  1. Премія Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради молодим ученим і дослідникам за наукові досягнення, які сприяють соціально-економічним перетворенням у регіоні й утверджують високий авторитет науковців Львівщини в Україні та світі (к.н.держ.упр., с.н.с. Біль М. М., к.е.н., н.с. Цимбаліста Н. А., к.е.н., н.с. Ткач С. М. та провідні інженери Яремчук Р. Є. і Бараняк І. Є.).
  2. Лауреати конкурсу наукових робіт молодих вчених науково-навчального комплексу «Економосвіта» з проблем розвитку регіональної економіки та транскордонного співробітництва ім. М. І. Долішнього (к.е.н., н.с. Ткач С. М. (ІІ місце) та к.е.н., н.с. Левицька О. О. (диплом ІІ ступеня за наукову роботу «Комплексне оцінювання стану здоров’я населення регіону: методологія та перспективи застосування»)).

Молоді вчені Інституту були направлені на стажування у наукові установи за кордоном:

  1. XV міжнародна літня школа «Геополітика. Трикутник Румунія – Україна – Молдова: геополітика та стратегія безпеки» (9-19 липня 2017 року, м. Сучава (Румунія), м. Чернівці (Україна)), пров. інж. Цісінська О. Б.
  2. Стипендіальна програма Уряду Республіки Польща для молодих науковців в 2017-2018 навчальному році на період 01.09.2017 – 31.07.2018 у Варшавському університеті (пров. інж. Цісінська О. Б.).


Рада молодих вчених на: 2016 р.


Веб-майстер П. Попадюк