Державна установа
УКР   ENG
Інститут регіональних досліджень
ім. М. І. Долішнього  НАН України
   

ПОПУЛЯРНІ РОЗДІЛИ


 Конференції
Журнал «Регіональна економіка»
Збірник наукових праць «Соціально-економічні проблеми ...
Історія інституту
Координація наукової діяльності
Сектор просторового розвитку
Загальна інформація
Інститут
Експертні та аналітичні матеріали
Долішній Мар'ян Іванович
Співпраця з ВНЗ
Монографії
Відділ регіональної фінансової політики
Загальна структура
Мелешкін Михайло Тимофійович
Оголошення про захисти
Злупко Степан Миколайович
Тематика наукових досліджень
Наукові видання
Відділ регіональної економічної політики
Відділ розвитку територіальних громад і транскордонного співробітництва
Сектор проблем транскордонного співробітництва
Відділ розвитку виробничої сфери регіону та інвестицій
Відділ регіональної екологічної політики та природокористування
Відділ соціально-гуманітарного розвитку регіону
НАШІ ПАРТНЕРИ
Новини Ради молодих вчених15-16.05.2018. Львів, Львівський національний університет імені Івана Франка. Міжнародна науково-практична конференція «Україна в умовах трансформації міжнародної системи безпеки»
15-16 травня 2018 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка в партнерстві з Інститутом міжнародних студій Вроцлавського університету відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Україна в умовах трансформації міжнародної системи безпеки».
Основними напрямами роботи конференції були: концептуальні засади функціонування та розуміння сучасного дискурсу безпеки, архітектура міжнародної безпеки: глобальний та регіональний вимір, механізми та форми багатостороннього міжнародного співробітництва в умовах кризи міжнародної системи, сучасна система міжнародних відносин, конфлікти та кризи XXI ст. та ін.
Участь в міжнародній конференції взяли науковці та викладачі ВНЗ, а також науково-дослідних установ, працівники органів державного управління та місцевого самоврядування України та зарубіжних держав, молоді науковці, студенти та аспіранти, які активно займаються науковими дослідженнями у сфері політичних, економічних, правничих, соціологічних та історичних наук.
У конференції від ДУ «Інститут регіональних досліджень імені М. І. Долішнього НАН України» взяли участь старший науковий співробітник, д.е.н., доц. Борщевський Віктор Валентинович та голова Ради молодих вчених, провідний інженер сектору проблем транскордонного співробітництва Цісінська Оксана Богданівна.
Борщевський В. В. у своєму виступі відзначив пріоритети антимонопольного регулювання ринку нафтопродуктів України в умовах сучасних геоекономічних викликів через безпековий контекст. Цісінська О. Б. представила польові дослідження, які показують малий прикордонний рух на українсько-польському кордоні як фактор загрози національній безпеці України.

23.07.2018

Вроцлав (Польща). Стажування на факультеті суспільних наук Інституту міжнародних студій Вроцлавського університету в рамках стипендіальної програми Уряду Республіки Польщі для молодих науковців
Голова Ради молодих вчених, провідний інженер сектору проблем транскордонного співробітництва Оксана Цісінська, яка в 2017/2018 академічному році навчалася на факультеті суспільних наук Інституту міжнародних студій Вроцлавського університету в рамках стипендіальної програми Уряду Республіки Польщі для молодих науковців, «на відмінно» захистила дипломну роботу на тему «Регіональний менеджмент українсько-польського транскордонного регіону в умовах дії Угоди про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом» та отримала диплом про закінчення. Окрім того, стипендистка отримала від наукового керівника дипломної роботи позитивні відгуки щодо її навчання у Вроцлавському університеті та здобула можливість навчання та проведення додаткових наукових досліджень у липні на базі Студіум східноєвропейських досліджень Варшавського університету у період 02.07.2018–20.07.2018 рр. Під час додаткових наукових досліджень у липні Оксана Цісінська також отримала можливість бути слухачем XXVIII Східної літньої школи, яка проводилась у Варшавському університеті.

23.07.2018

11-13 червня 2018 року у Центрі навчання та рекреації «Енергетик» (м. Краснобруд, Польща) відбувся Міжнародний семінар «XXIII Варштати економістів-аграрників» в рамках співпраці між Інститутом розвитку села та сільського господарства Польської академії наук та ДУ «Інститут регіональних досліджень імені М. І. Долішнього НАН України», в якому цього року взяли участь молоді докторанти к.е.н. Ірина Гринчишин та к.держ.упр., ст.н.сп. Мар’яна Біль. [...]

19.06.2018

24 квітня 2018 р. в м. Києві у приміщенні Університету банківської справи відбувся фінальний етап Конкурсу «Новітній інтелект України». Участь у цьогорічному заході взяло понад 100 молодих дослідників із наукових установ та закладів вищої освіти, котрі самостійно обирали тематику і предмет дослідження.
Оцінювання конкурсних робіт проходило у два етапи. На першому етапі Національна конкурсна комісія у дистанційному режимі відібрала 12 робіт, які максимально відповідали критеріям оцінювання згідно з Положенням про Конкурс. Автори цих робіт були запрошені презентувати свої дослідження перед Національною конкурсною комісією в рамках Молодіжного аналітичного форуму. [...]

29.05.2018

24-27 квітня 2018 року у м. Лодзі та м. Львові, в рамках Міжнародного тижня науки, відбулася III Міжнародна наукова конференція молодих вчених «Перспективи розвитку підприємництва в міжнародному контексті». Головними організаторами конференції виступили: факультет менеджменту Лодзького університету, Державна установа ««Інститут регіональних досліджень ім. М. І. Долішнього НАН України» та факультет міжнародних відносин Львівського національного університету ім. І. Франка. Проведення цього спільного заходу стало можливим завдяки підписанню у січні цього року рамкової угоди про співпрацю між ІРД НАН України та Лодзьким університетом, яка надає нові можливості для розвитку міжнародного наукового співробітництва. [...]

07.05.2018

24 квітня 2018 р. в м. Києві відбулось спільне засідання Комісії по роботі з науковою молоддю НАН України та Ради молодих вчених НАН України під головуванням академіка НАН України, проф., д.фіз.-мат.н. А. Г. Загороднього, який представив звіт Комісії по роботі з науковою молоддю.[...]

27.04.2018

29 січня 2018 року у м. Львові в ДУ «Інститут регіональних досліджень ім. М. І. Долішнього НАН України» Радою молодих вчених було організовано семінар на тему: «Як створити читабельний і цитований науковий текст (аналіз сучасних світових практик)», який провів старший науковий співробітник відділу регіональної економічної політики, к.е.н. Назарій Попадинець. [...]

04.04.2018

23.01.2018. Львів, ДУ «Інститут регіональних досліджень ім. М. І. Долішнього НАН України». Підписання Декларації співпраці між ДУ «Інститут регіональних досліджень імені М. І. Долішнього НАН України» (Україна) та Вроцлавським університетом (Польща)
Взявши до уваги потребу наукового розвитку молодих вчених, передусім, через налагодження співпраці в межах міжнародних досліджуваних груп, реалізацію грантів на проведення наукових досліджень, співорганізацію і приймання участі в наукових конференціях та публікацію наукових праць, Рада молодих вчених ДУ «Інститут регіональних досліджень імені М. І. Долішнього НАН України» (Україна) та Факультетна Рада Докторантів Факультету Суспільних Наук Вроцлавського Університету (Республіка Польща) 23 січня 2018 року в особі Голови Ради молодих вчених ДУ «Інститут регіональних досліджень імені М. І. Долішнього НАН України» Оксани Цісінської та Голови Факультетної Ради Докторантів Факультету Суспільних Наук Вроцлавського Університету Алекси Борувки у Вроцлаві (Республіка Польща) підписали ДЕКЛАРАЦІЮ СПІВПРАЦІ.
У ДЕКЛАРАЦІЇ Сторони декларують бажання співпрацювати в межах дій, які сприяють науковому розвитку молодих вчених. Також зазначають, що конкретні дії та їх зміст будуть установленні під час окремих домовленостей, реалізовуватимуться добровільно, спільно приймаючи всілякі рішення, що пов’язані із співпрацею.

03.04.2018

29.03.2018. Львів. Львівський інститут ДВНЗ «Університет банківської справи», XVIII Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів і студентів «Проблеми розвитку фінансово-кредитної системи»
29 березня 2018 року у Львівському інституті ДВНЗ «Університет банківської справи» відбулася XVIII Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів і студентів «Проблеми розвитку фінансово-кредитної системи», в якій взяли участь молоді вчені та науковці з України, Польщі, Білорусії тощо. З вітальним словом виступили директор Львівського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи», д.е.н., доцент Вознюк Микола Андрійович, заступник директора Львівського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи», д.е.н., доцент Рисін Віталій Васильович, які привітали учасників конференції та побажали плідної роботи в ній. Також відкрити пленарне засідання була запрошена голова Ради молодих вчених ДУ «Інститут регіональних досліджень імені М. І. Долішнього НАН України» Цісінська Оксана Богданівна, яка у вітальному слові зазначила про вагомість сучасної української науки, місце молодих людей у ній та зауважила про те, що на власному прикладі зрозуміла, що світовий ринок завжди відкритий для молодих науковців з України, а позитивне ставлення до них у світі в цьому сприяє.
Фото з конференції:

03.04.2018

26 грудня 2017 року у м. Львові в ДУ «Інститут регіональних досліджень ім. М. І. Долішнього НАН України» відбувся тренінг «Публічні виступи. Як донести свою думку щоб Вас зрозуміли», організований Радою молодих вчених Інституту. Своїм досвідом поділилась Ірина Швець – директор Громадської мережі «Опора» у м. Львові.
Під час тренінгу було розглянуто суть та завдання публічного виступу. Тренер дала відповіді на питання, яким чином потрібно представляти себе і свій матеріал перед різною аудиторією та з яких важливих елементів повинен складатися публічний виступ. [...]

17.01.2018Веб-майстер П. Попадюк